fbpx

Naujienos

“Evadenta” klinikos vienas iš darbo principų – emocinis ir fizinis pacientų saugumas. Mūsų tikslas – edukuoti ir informuoti pacientus, kad žinios ir supratimas apie dantų sveikatą suteiktų saugumo jausmą, padėtų atsikratyti nežinomybės nerimo. “Evadenta” – odontologijos klinika Klaipėdoje rūpinasi visapusišku klientų informavimu teikdama konsultacijas, aiškia ir pacientui suprantama kalba dalindamasi dantų sveikatos žiniomis svetainėje ir socialiniuose tinkluose. Tikimės, kad čia rasite atsakymą, kurio ieškote. Jei ne, drąsiai mūsų klauskite, išsamiai atsakyme.

Kaip sumažinti dantų jautrumą?

Dentino hiperjautrumas, t.y. padidėjęs dantų jautrumas, sukeliantis skausmą, kuris dažniausiai atsiranda dėl temperatūrinių dirgiklių. Net 75 proc. žmonių, turinčių dantų jautrumą, skundžiasi dantų reagavimu į

Skaityti daugiau >>

Skaitmeninė odontologija

Skaitmenines technologijas „Evadentos“ klinikoje taikome: DIAGNOSTIKOJE DANTŲ IMPLANTACIJOJE PROTEZAVIME DANTŲ, SĄKANDŽIO TIESINIME Skaitmeninės technologijos ir įranga gydytojo odontologo darbe tampa kasdienybe, nes jos pacientams garantuoja:

Skaityti daugiau >>

Susisiekime!

Informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą yra skelbiama Privatumo politikoje.