Dantų papuošalai

Dantų papuošalas Jūsų šypsenai suteiks žavesio bei ekstravagancijos. Procedūros rezultatas stulbinantis – originali šypsena.  Mūsų klinikoje siūlomi kelių rūšių papuošalai, kuriuos galėsite pasirinkti pagal savo stilių bei skonį.

Dantų papuošalais taip pat galima paslėpti ir nedidelius priekinių dantų nekariozinius defektus: pigmentines ar fluorozines dėmes, emalio hipoplazijas. Tačiau jokiu būdu negalima puošti nesveiko, ėduonies pažeisto danties. Papuošalų nepatartina tvirtinti ir esant dantenų pakitimams, dantų akmenims, burnos gleivinės ligoms.

Tai nesudėtinga, visiškai neskausminga ir greita procedūra, trunkanti ne ilgiau kaip 20 minučių.

Papuošalas klijuojamas ant sveiko, nepažeisto dantų emalio ir nedaro jokios žalos jūsų dantims.

Dantų papuošalai yra mažos apimties, ploni (apie 0,5–1 mm), dažniausiai jaučiami tik pirmąsias dienas. Vėliau nesukelia jokio diskomforto valgant, kalbant ar valantis dantis.

Papuošalą, Jums panorėjus, galima lengvai pašalinti. Dantų papuošalų pašalinimas, kaip ir uždėjimas, yra visiškai neskausminga ir greita procedūra, po kurios dantų paviršius lieka lygus ir nepažeistas.

Ką reikia žinoti ir kaip elgtis po procedūros?

  • Klijuojamas papuošalas gali laikytis ant danties paviršiaus nuo kelių mėnesių iki vienų metų. Papuošalui nukritus reikėtų apsilankyti odontologijos klinikoje, kad būtų pašalintas (lengvai nupoliruotas) likęs klijuojamosios medžiagos sluoksnis.
  • Kad dantų papuošalas kuo ilgiau nenukristų, svarbu ypač kruopščiai rūpintis burnos higiena ir kontroliuoti mitybos įpročius. Vengti rupaus maisto ir neliesti dantų papuošalo rankomis.
  • Jei pacientas, nešiojantis dantų papuošalą, geria daug kavos ar dažnai rūko, nuėmus papuošalą, toje vietoje galimas ypač ryškus danties spalvų kontrastas. Tokiu atveju, siekiant pašalinti spalvų skirtumą, rekomenduotina balinti visus dantis.

Pasidalinti paslauga

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI AKTUALU

Dantų balinimas

Mūsų klinikoje atliekame kabinetinį dantų balinimą naudojant „Philips Zoom“ dantų balinimo sistemą, taip pat atliekame namų balinimą kapomis, bei atliekamas endodontinis pavienių dantų balinimas. Dantų

Dantų implantacija

Dantų implantai — tai  dantų šaknų protezai (dirbtinės šaknys). Jų paskirtis yra laikyti nenuimamus dantų protezus (tiltus, vainikėlius) arba pagerinti išimamų protezų (plokštelių) fiksaciją. Dantų implantai yra

Susisiekime!