fbpx

Graži šypsena yra balta

LR Odontologų rūmų inicijuojama akcija „Graži šypsena yra balta“ vyksta ir „Evadenta“ klinikoje

Kaip teigia LR Odontologų rūmai, odontologams tenka ne tik prisitaikyti prie pasaulinės COVID-19 pandemijos diktuojamų ypatingai sunkių veiklos sąlygų, bet ir gintis nuo kaltinimų dėl galimai neskaidrios veiklos. Nesąžiningai dirbančių pasitaiko visuose sektoriuose, tačiau odontologų bendruomenė pasiryžusi kovoti su galimo šešėlio problemomis, atsikratyti visuomenėje gajų neigiamų stereotipų ir ketina tai daryti naujomis priemonėmis – įtraukiant ir pacientus. „Evadenta“ palaiko šią iniciatyvą, nes nuo pat įsikūrimo pradžios tai – pamatinė klinikos vertybė.

Akcija „Graži šypsena yra balta“ siekiama ir kito tikslo – stiprinti visuomenės sąmoningumą apie burnos sveikatą. Kaip teigia Odontologų rūmų pirmininkė prof. dr. V.Brukienė, „mūsų visuomenėje įsigalėjusi klaidinga samprata ar net mitas, kad dantys ir burnos sveikata yra tarsi atskirta nuo viso žmogaus organizmo sveikatos. Kažkodėl burnos sveikata atrodo mažiau svarbi, o tai veda prie klaidingo požiūrio, kad dantų problemos – neišvengiamos. Esą netekti dantų ar sirgti ėduonimi yra neišvengiama ir bemaž normalu, tai kaip senėjimas. Akcija „Graži šypsena yra balta“ stengsimės pakeisti tokį požiūrį.

 

Estetinis plombavimas Evadenta gydytoja Ketvirtienė

Dalyvauti akcijoje – labai paprasta. Atsiųskite mokėjimo dokumentą už jums „Evadenta“ klinikoje suteiktas odontologines paslaugas ir jūs – jau žaidime. Taip galėsite kiekvieną savaitę laimėti odontologinių paslaugų už 100 eurų, o akcijos pabaigoje š.m. gruodžio 23 dieną trims iš jūsų akcijos organizatoriai padovanos net 1000 eurų vertės laimėjimą.

Visos akcijos taisyklės čia.

Kartu pasirūpinkime, kad jūsų šypsena būtų graži ir sveika!

Sekite mus socialiniuose tinkluose:

Mokėjimo dokumentų rinkimas.

Mokėjimo dokumentai (kasos aparato kvitai, kasos pajamų orderiai arba bankinio pavedimo kopijos) renkami pasitelkus specialią nemokamą internetinę platformą jotform.com. Joje būtinai reikės užpildyti tokius duomenis: vardas, pavardė, el. paštas, tel. numeris, mokėjimo dokumento numeris ir gavimo data, pridedama mokėjimo dokumento nuotrauka.

Dalyvio forma išsiunčiama Odontologų rūmams tik užpildžius visą būtiną informaciją. Laiškai kaupiami tiek jotform.com platformoje, tiek gaunami į nurodytą Rūmų el. paštą. Šiuos duomenis iš platformos sistemos galima parsisiųsti ir taip kaupti kompiuteryje.

Tokią formą galima integruoti ir į Rūmų internetinį puslapį, taip pat nurodyti kaip aktyvią nuorodą reklaminiame baneryje.

Laimėtojų atrinkimas.

Laimėtojai atrenkami pasitelkiant internetinę laimėtojų išrinkimo platformą, kuri laimėtoją sugeneruoja atsitiktiniu būdu. Laimėtojai skelbiami kiekvienos savaitės penktadienį ir akcijos pabaigoje Odontologų rūmų kanalais. Didieji laimėtojai įspėjami, kad jiems reikės pateikti savo asmens duomenis, tarp jų ir asmens kodą, kad Rūmai galėtų už juos sumokėti gyventojų pajamų mokestį.

Taisyklės.

·        Akcija trunka nuo 2021.09.06 iki 2021.12.23.

·        Akcijoje dalyvauja mokėjimo dokumentą už suteiktas odontologines paslaugas gavę ir to įrodymą atsiuntę visuomenės nariai. Galimi mokėjimo dokumentai: kasos aparato kvitas, kasos pajamų orderis, bankinio pavedimo kopija.

·          Akcijoje gali dalyvauti dalyviai, kuriems buvo suteiktos odontologinės paslaugos nuo š.m. rugsėjo 6d. Akcijoje dalyvaujantis asmuo turi išsaugoti pateiktą Rūmams mokėjimo dokumentą iki pat akcijos pabaigos, kadangi laimėjimo atveju jį reikės pristatyti Rūmams.

·        Rūmams pateiktuose mokėjimo dokumentuose turi būti įskaitomi odontologinės klinikos rekvizitai, dokumento numeris bei apmokėjimo data.

·        Akcijoje negali dalyvauti odontologinių įstaigų darbuotojai ir jų šeimos nariai, taip pat LR Odontologų rūmų darbuotojai ir jų šeimos nariai, LR Odontologų rūmų nariai ir jų šeimos nariai, asmenys, jaunesni nei 18 metų amžiaus.

·        Dalyvavimui akcijoje reikalinga informacija užpildoma specialioje jotform.com platformoje ir siunčiama Rūmų nurodytu el. paštu. Formoje turi būti pateikta kontaktinė dalyvio informacija: pilnas vardas ir pavardė, telefono numeris, el. paštas, mokėjimo dokumento už gautas paslaugas numeris, gavimo data, įkelta aiški jo nuotrauka.

·        Didžiojo laimėjimo atveju laimėtojas turės pateikti savo asmens duomenis (tarp jų ir asmens kodą), kad LR Odontologų rūmai galėtų sumokėti šiam laimėjimui priklausantį gyventojų pajamų mokestį.

·        Siųsdami už paslaugas gautus mokėjimo dokumentus dalyviai sutinka, kad jų asmens duomenys bus saugomi akcijos metu (nuo 2021.09.06 iki 2021.12.23), naudojami laimėtojams išaiškinti, laimėjimo atveju su jais susisiekti ir sumokėti gyventojų pajamų mokestį.

·        Su laimėtojais susisiekiama asmeniškai.

·        Laimėtojai išrenkami naudojant atsitiktinių skaičių generatorių, t.y atsitiktine tvarka. Laimėtojo išrinkime dalyvauja visos akcijos metu atsiųsti mokėjimo dokumentai už suteiktas odontologines paslaugas. Laimėtojas tolimesnėje akcijoje nebedalyvauja.

·        LR Odontologų rūmai pasilieka teisę anuliuoti laimėtoją ir vietoje jo išrinkti naują, jeigu bus įrodyta, kad pateiktas Rūmams mokėjimo dokumentas yra suklastotas.

·        Akcijos metu bus išdalyti 16 savaitinių ir 3 didieji laimėjimai.

·        Paslaugas galima gauti bet kurioje pasirinktoje įstaigoje (ją laimėjimo atveju reikės nurodyti). Laimėta suma pervedama laimėtojo pasirinktai įstaigai po paslaugų suteikimo arba laimėtojui, pateikusiam dokumentus, įrodančius paslaugos gavimą ir atsiskaitymą už ją. Laimėtomis paslaugomis gali pasinaudoti tik laimėtojas ir jo šeimos nariai.

·        Laimėjimo panaudojimo trukmė: nuo laimėjimo datos iki 2022.12.31.

·        Konkursą laimėjusių dalyvių asmens duomenys bus saugomi apskaitą reglamentuojančių teisės aktų tvarka – 5 m., nelaimėjusių konkurso dalyvių surinkti asmens duomenys bus sunaikinti per 30 dienų nuo konkurso pabaigos.

·        Su konkurso dalyvių asmens duomenimis turi teisę susipažinti tik Rūmų darbuotojai, kurie yra atsakingi už konkurso organizavimą bei Rūmų tarybos nariai.

Susisiekime!

Skambinkite telefonu
+370 679 55505 +370 646 75043
arba rašykite

Informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą yra skelbiama Privatumo politikoje.