fbpx

Dantų tiesinimas kapomis

Dantų tiesinimas kapomis – nematomas ir patogus būdas tiesinti dantis be breketų

Kreivi dantys –  ne tik estetinė problema tiems, kas galvoja apie dantų tiesinimą. Ilgą laiką atidėlioję šią procedūrą ir jos atsisakę pacientai tvirtina, kad jie taip ir nesiryžo nešioti breketus, tačiau susipažinus išsamiau su dantų tiesinimo kapomis metodu apsisprendė tiesinti dantis. 

Kapos – patogus ir ergonomiškas dantų tiesinimo metodas – tampa populiariu dantų tiesinimo būdu.

Kapos – tai plonos, skaidrios ir burnoje beveik nepastebimos plokštelės, pagamintos iš saugaus, biologiškai suderinamo medicininio plastiko. Jos gaminamos tik individualiai ir keičiamos kas  dvi savaites. Tokiu būdu kapos veikia dantis švelnia jėga ir jie pamažu tiesinasi.

Sekite mus socialiniuose tinkluose:

Kam reikalingas trimatis burnos ertmės skenavimas skaitmeniniu skeneriu?

Planuojant implantaciją, dantų tiesinimą ar kt. estetinę procedūrą atliekamas trimatis burnos ertmės ir dantų skenavimas skaitmeniniu intraoraliniu skeneriu. Šios technologijos pagalba galima pamatyti gydymo etapus ir galutinį rezultatą, kaip atrodys dantys po kapų nešiojimo.

Jau skenavimo metu trimatis vaizdas iš karto matomas kompiuterio ekrane. Skaitmeniniu būdu informacija akimirksniu perduodama dantų technikų laboratorijoms. Gydytojas jau iš karto gali modeliuoti būsimą dantų padėtį ir pagal tai bus gaminamos kapos. Šiuolaikinės kompiuterinės technologijos tai suplanuoti leidžia labai tiksliai.  Pacientas išvengia nemalonios atspaudų ėmimo procedūros. 

Kaip vyksta gydymas kapomis?

  1. Gydytojas nuima dantų lanko atspaudus su skaitmeniniu skeneriu. Taip išgaunamas kokybiškas 3D vaizdas, nenaudojant jokių antspaudinių medžiagų burnoje.
  2. Pagal gautus 3D duomenis parengiamas gydymo planas.
  3. Užsakomas reikalingas gydymo kapų kiekis, kurias pagamina dantų technikai.
  4. Pradedamas gydymas: pacientas kas dvi savaites paeiliui keičia kapas į naujas. Kad rezultatas būtų pasiektas per suplanuotą terminą, kapas būtina dėvėti ne mažiau kaip 20-24 valandas per parą, t.y. nuolatos. Kapą rekomenduojama išsiimti valgant, valantis dantis ar valandai – dviem, einant į svarbų susitikimą.

Kaip prižiūrėti kapas?

  1. Kapas reikia valyti paprastu vėsiu vandeniu.
  2. Prieš valgį arba jei ruošiatės gerti kavą ar kt. gėrimus (išskyrus vandenį), kapas turite išsiimti ir laikyti specialioje dėžutėje. Po valgio, dedantis kapą, dantis reikia išsivalyti tarpdančių siūlu ir šepetėliu. 
  3. Nerekomenduojama gerti ar valgyti karšto maisto neišsiėmus kapų, rūkyti ar kramtyti kramtomą gumą.

Kokia gydymo trukmė?

Gydymas kapomis trunka nuo 0,5 metų iki 2,5 metų. Pas gydytoją rekomenduojama lankytis kas 4-6 savaites, tačiau vizitų dažnumą įvertins specialistas. Baigus gydymą, skiriama retencinė kapa, kurią pirmuosius mėnesius reikia nešioti 22-24 val., o vėliau – tik naktį.

Kiek kainuoja dantų tiesinimas kapomis?

Dantų tiesinimo kapomis kaina priklauso nuo paciento atvejo. Tiksli gydymo kaina nustatoma po diagnostinės konsultacijos, tyrimų ir gydymo plano sudarymo. Vidutiniškai gydymo kaina svyruoja nuo 1800 iki 3000 Eur. Daugiau apie kainas galite rasti kainoraštyje, dantų protezavimo skiltyje. 

Dantų tiesinimo kapomis kaina šioje nuorodoje https://evadenta.lt/kainos/

Dirbame tam, kad Klaipėda ir jos svečiai taptų besišypsančių žmonių miestu!

 

Dantų tiesinimas kapomis Klaipėdoje – klinika „Evadenta“, Salomėjos Nėries gt. 20, Klaipėda, mob.8 679 55505

Turite klausimų?

Užduokite juos specialistui

Pasidalinti naujiena

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI AKTUALU

Susisiekime!

Skambinkite telefonu
+370 679 55505 +370 646 75043
arba rašykite

Informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą yra skelbiama Privatumo politikoje.