Profesionali burnos higiena

Burnos higiena – labai svarbus burnos sveikatos aspektas. Jums reikalinga profesionali burnos higiena, jei dažnai skundžiatės nemaloniu burnos kvapu, dantų paslankumu, jei kamuoja dantenų kraujavimas, jei ant dantų gausu sunkiai nuvalomų apnašų.

Taip pat profesionalią burnos higieną rekomenduojama atlikti prieš pradedant numatytą odontologinį gydymą: protezavimąendodontinį, ortodontinį gydymą, plombavimądantų balinimąburnos chirurgijąimplantaciją ir kt.

Profesionalios burnos ertmės higienos procedūra – tai mechaninis bakterinių apnašų, konkrementų (“akmenų”) ir toksinų pašalinimas nuo dantų paviršių. Šias procedūras atlieka odontologas arba burnos higienistas.

Mūsų klinikoje profesionali burnos higiena atliekama šiais metodais:

  • Rankiniais instrumentais (kiuretėmis)
  • Ultragarsiniu skaleriu
  • “Air Flow” aparatu
  • Poliravimas pasta

Rankiniai instrumentai (kiuretės) — tai specialūs aštrūs , ploni instrumentai, kuriais odontologas ar burnos higienistas nuvalo kietas dantų apnašas bei akmenis nuo danties paviršiaus.

Ultragarsinis skaleris — specialus aparatas, kurio skleidžiamais aukšto dažnio virpesiais efektyviai nuvalomi visų dantų paviršiai, pašalinamos minkštos ir kietos dantų apnašos taip pat išvalomos apnašos po dantenomis.

Ultragarsinis skaleris

„Air–flow“ – vienas naujausių dantų apnašų šalinimo metodų. Tai puikus ir neskausmingas būdas nikotino, kavos ar arbatos apnašoms nuvalyti bei dantims pašviesinti. Stipri oro, vandens ir medicininės sodos miltelių srovė, nukreipta statmenai danties paviršiui, greitai ir be skausmo nuvalo susikaupusias apnašas. Šis metodas ypatingas ir tuo, kad danties paviršius veikiamas per atstumą, todėl nepažeidžiami kietieji danties audiniai bei dantenos. Po „Air–flow“ procedūros būsite maloniai nustebinti natūraliai šviesia šypsena, komforto ir švaros pojūčiu burnoje.

„Air–flow“ aparatas

Dantų poliravimas pasta — tai procedūra, kuri užbaigia profesionaliąją burnos higieną. Prastas estetinis vaizdas ir atsiradusios minkštos apnašos — pagrindinės priežastys atlikti poliravimą. Tai visiškai neskausminga procedūra.

Teigiami poliravimo aspektai:

*suteikia dantims gražų estetinį vaizdą;
*malonus, slidžių dantų pojūtis burnoje;
*nupoliruoja (nulygina) danties paviršių, taigi mažiau kaupiasi apnašos, palengvėja dantų valymas šepetėliu;
*gerina ortodontinės procedūros veiksmingumą.

Po profesionalios burnos higienos procedūros jūs mėgausitės komforto ir švaros pojūčiu burnoje. Jums bus rekomenduotos individualios burnos higienos priemonės(dantų pasta, skalavimo skystis ir pan.).

Profesionali burnos ertmės higienos procedūra yra atliekama vieno ar kelių apsilankymų metu. Ši procedūra turi būti atlikta ne mažiau kaip du kartus per metus, taip išvengiama sunkių ir nepageidaujamų ligų.

Prisiminkite, kad:

Asmens burnos higiena – kasdieninė burnos ertmės priežiūra, atliekama kiekvieno žmogaus, naudojantis asmeninėmis higienos priemonėmis. Labai svarbu vaikus nuo mažens mokyti tinkamos asmens burnos higienos, ugdyti ir diegti įpročius ir įgūdžius.

Ankstyvas vaikų mokymas, kaip taisyklingai valyti dantis, turi didelę reikšmę, nes pieninių dantų formavimasis daro įtaką nuolatinių dantų būklei. Reguliarius dantų tikrinimas taip pat gali būti ilgalaikės geros burnos higienos rezultatas.

Mechaninių apnašų valymo priemonių ne visada pakanka, kartu reikalingos ir veiksmingos cheminės apnašų mažinimo priemonės. Tai dantų pastos, skalavimo skysčiai, tarpdančių siūlai. Šiose priemonėse esančios cheminės medžiagos turi sudaryti stabilią terpę, išsiskirti palaipsniui. Jos turi būti plataus spektro antimikrobinės, bet nepažeisti burnos ertmės ekosistemos pusiausvyros, kad neišnyktų normali flora, ir būti netoksiškos, neturėti pašalinių reiškinių.

Pasidalinti paslauga

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI AKTUALU

Dantų papuošalai

Dantų papuošalas Jūsų šypsenai suteiks žavesio bei ekstravagancijos. Procedūros rezultatas stulbinantis – originali šypsena.  Mūsų klinikoje siūlomi kelių rūšių papuošalai, kuriuos galėsite pasirinkti pagal savo

Dantų balinimas

Mūsų klinikoje atliekame kabinetinį dantų balinimą naudojant „Philips Zoom“ dantų balinimo sistemą, taip pat atliekame namų balinimą kapomis, bei atliekamas endodontinis pavienių dantų balinimas. Dantų

Susisiekime!