fbpx

Dantų balinimas

Kas yra dantų balinimas?

Dantų balinimas – tai kosmetinė dantų procedūra, kuomet pakitusi dantų emalio spalva išbalinama specialiomis priemonėmis. Šiuolaikinėje odontologijoje galima rinktis iš daugybės technologijų ir metodų. Mūsų klinikoje atliekame dantų balinimą kapomis namuose, kabinetinį dantų balinimą naudojant „BEYOND Polus“ dantų balinimo sistemą.

Kodėl pacientams renkasi dantų balinimą?

 • Pageltusius dantis paverčia pastebimai baltais
 • Rezultatai pasiekiami 1 vizito metu
 • Tinka itin jautrius dantis turintiems žmonėms
 • Dantys pašviesėja 5-14 kartų
 • Dantys išlieka balti iki 2 metų
 • Rekomenduojama procedūra prieš estetinį dantų plombavimą

Dantų balinimo kaina

Paslauga Balinimo kaina
Dantų balinimas klinikoje (abu žandikauliai) BEYOND Polus sistema 250,00 €
KOMPLEKTAS.Dantų balinimas klinikoje (abu žandikauliai) BEYOND Polus sistema+dantų balinimas kapomis 320,00 €
Balinimo gelio švirkštelis „Opalescence tooth whitening systems“ 50,00 €

Dantų balinimas. Ar verta?

Dantų balinimas – kosmetinė procedūra. Dantis balinti renkasi dažniausiai tie, kurie nėra patenkinti savo dantų spalva. Pageltę, patamsėję dantys, ant kurių atsirado dėmesių, kelia diskomforto jausmą besišypsant, kalbant.
Dantų balinti nepatariama, kai yra nusidėvėjęs emalis, esant dantenų uždegimui, periodontitui. Šią procedūrą rekomenduojama atidėti nėščiosioms, maitinančioms moterims, asmenims iki 18 metų. Reikia žinoti, kad plombos, dantų vainikėliai nebąla, tad po balinimo esančias restauracijas gali tekti keisti arba koreguoti.
Nusprendus balintis dantis, reiktų kreiptis į išmanantį odontologą. Jis, apžiūrėjęs jūsų dantis, įvertins, ar dantų balinimas tinka jūsų atveju, atsakys į visus jums rūpimus klausimus, parinks tinkamiausią balinimo būdą.

Nori baltos šypsenos?

Registruokis vizitui

Rezultatai matomi jau po vienos procedūros

Efektyviausiai rezultatus pamato tie pacientai, kurių dantys patamsėję nuo rūkymo ar tokių dažančių produktų kaip raudonas vynas ar kava vartojimo. Ši sistema duoda ilgalaikius rezultatus, o tai reiškia, kad po šios procedūros dar ilgai išliks balti, o rezultatai matomi iš karto jau po vienos procedūros.
Ši sistema tinka tiems, kas ruošiasi ypatingai progai, kuriai atsiminti planuojate fotosesiją, pvz., ruošiatės vestuvėms, išleistuvėms. Kabinetinis dantų balinimas tinka ir tuomet, kai ruošiatės svarbiam susitikimui ar tiesiog siekiate estetikos ir norite turėti gražią baltą šypseną.

Baltą šypseną gali turėti jau dabar.

Skambink <+370 679 55505+370 646 75043 ir registruokis procedūrai

DUK

Dantų balinimas kapomis namuose. Pagal paciento dantų atspaudus yra pagaminamos individualios balinimo kapos. Balinimo kapos – tai skaidrus įtvaras, tiksliai atitinkantis paciento dantų formą. Į šias plonas ir patogias kapas yra įšvirkščiamas balinamasis gelis, ir kapos dedamos ant dantų nakčiai ar trumpesniam laikui, priklausomai nuo balinančios medžiagos koncentracijos. Balinimo metu keičiasi tik danties spalva, danties struktūra lieka nepakitusi. Pasirinkus šį būdą, dantų balinimo kaina lengvai prieinama, tačiau pats balinimo procesas užtrunka šiek tiek ilgiau nei renkantis, pavyzdžiui, „“BEYOND Polus“ dantų balinimo sistemą.

Dantų balinimas taikant „BEYOND Polus“ sistemą. Tai populiarus šiuolaikinis dantų balinimo būdas. „Labai efektyvu, rezultatai matomi iš karto“, „saugi procedūra“, – tokie pacientų, kuriems buvo atliktas dantų balinimas atsiliepimai. Kodėl rezultatai matomi iš karto, o ši procedūra yra saugi? Taip yra todėl, kad procedūros metu yra naudojamas šviesa aktyvinamas gelis, turintis 6 proc. vandenilio peroksido. Paveiktas šviesos, jis skyla ir tokiu būdu deguonis patenka į emalį bei išbalina visus gelsvus ar pilkus dantų atspalvius ir tuo pačiu visiškai nekenkia dantims. Pačiame gelyje taip pat yra ir kitų medžiagų, kurios stiprina dantų emalį. Tai visiškai neskausminga procedūra.

Endodontinis pavienių dantų balinimas. Tai endodontiškai gydytų („negyvų dantų“) dantų balinimas. Jei danties spalva pakito po danties kanalų gydymo, tuomet jį galima išbalinti naudojant balinamąjį gelį, kuris yra aplikuojamas į danties ertmę, ertmė užplombuojama laikina plomba. Balinimas trunka nuo 2 iki 4 dienų. Jei danties spalva nepakankamai pašviesėjo, procedūrą galima pakartoti.

Dantų baltumas gali išlikti metų metus, jei yra rūpinamasi burnos higiena. Kas keleri metai balinimo procedūrą gali reikti atlikti pakartotinai, jei dažnai yra vartojami produktai, kurių sudėtyje yra dažančių medžiagų (pvz. tabakas, raudonas vynas, kava ir kt.).

Vyrauja nuomonė, kad dantų balinimas žalinga procedūra, mada, atkeliavusi iš Holivudo. Tačiau tai ne visai tiesa. Yra žinoma, kad balinti dantis buvo bandoma dar antikos laikais. Dantų balinimo efektyvumas priklauso nuo dantų būklės, emalio storio. Ar balinimas nepakenk dantims, gali atsakyti tik odontologas, apžiūrėjęs ir įvertinęs individualų atvejį.

Šiuolaikinėje odontologijoje naudojamos priemonės yra nekenksmingos ir saugios. Dažniausiai naudojama balinimo priemonė yra vandenilio peroksidas, kurio aktyvios deguonies molekulės įsiskverbia į dantiną ar danties emalį ir pakeičia jo spalvą.

Po šios procedūros gali padidėti dantų jautrumas, kuris pasireiškia po 2-3 dienų nuo procedūros atlikimo. Jį galima pašalinti naudojant jautrumą mažinančius gelius, remineralizuojančias pastas.

Reikia atkreipti dėmesį, kad dantų protezai, vainikėliai spalvos po balinimo nekeičia. Ypač tai aktualu tiems, kas juos turi priekinių dantų grupėje. Tada skirtumas matosi labiau. Tokiu atveju reikia pasitarti su gydytoju dėl estetinio dantų gydymo plano.

Taip nutinka retai, tačiau po procedūros gali atsirasti nežymus dantų jautrumas, kuris greitai praeina.
 1. Aptariamas norimas dantų baltumo atspalvis
 2. Nupoliruojamas dantų paviršius
 3. Specialia medžiaga uždedama dantenų apsauga
 4. Aplikuojama balinimo priemonė
 5. Specialus balinamasis gelis švintinamas žemos temperatūros halogenine lempa
 6. Šis veiksmas kartojamas 3 kartus po 15 min.
 7. Gelis nuvalomas, nuimama dantenų apsauga

Dantų balinimo kaina – abu žandikauliai – 250,00 €

Dirbame tam, kad Klaipėda ir jos svečiai taptų besišypsančių žmonių miestu!

Dantų balinimas Klaipėdoje – klinika „Evadenta“, Salomėjos Nėries gt. 20, Klaipėda,

mob. +370 679 55505+370 646 75043 ir registruokis procedūrai

„Evadenta“ klinikos specialistai naudoja tik aukščiausios kokybės balinimo priemones ir technoologijas tam, kad tausotume jūsų dantis.

Nepriklausomo vertintojo „American Dental Advisor“ ekspertai „BEYOND Polus“ sistemą jau 10 metus iš eilės išrenka kaip geriausią pasaulyje dantų balinimo sistemą, o kad ji ir toliau ateityje išliks viena pažangiausių, rodo šios technologijos galimybės.

BEYOND® Polus® Advanced Teeth Whitening System įrangoje įdiegta šviesos filtravimo lempa, kuri neleidžia prasiskverbti kenksmingiems UV spinduliams, nes jie yra filtruojami specialiais LightBridge™ lęšiais, kurių yra net 30.

Jie padengti 150 000 optinių sluoksnių, kurie apsaugo dantis nuo UV spindulių skleidžiamos šilumos. Dantų balinimo metu naudojant halogeninę lempą, kuri generuoja mėlyną šviesą, pasiekiama mažesnė temperatūra, o tai užtikrina paciento komfortą bei sumažina dantų jautrumą po procedūros.

Gydymo atvejai

Atvejis 1

Dantų balinimas atliktas po burnos higienos procedūros.

Atvejis 2

Endo vidinis dantis balinimas prieš ir po.

Svajojantiems apie baltą šypseną reiktų prisiminti, kad dantų balinimo rezultatas, kiek išbals dantys, priklauso nuo kelių faktorių, t.y. nuo natūralios dantų spalvos, emalio tankio, individualios dantų struktūros ir paciento amžiaus. Prieš procedūrą visada aptariami paciento lūkesčiai ir galimybės pasiekti norimo rezultato.

Ką dar reiktų žinoti apie dantų balinimą?

Kabinetinis dantų balinimas

Dantų balinimas namuose

12 patarimų norintiems turėti baltesnius dantis namų sąlygomis

Vieno danties spalvos pasikeitimas

Patamsėjo dantis – ką daryti?

Gydytojai

IMG_4267

Burnos higienistė Diana Stonkutė

Profilaktika žavi! Darbe mane motyvuoja galimybė padėti žmonėms išspręsti jų problemas, o dar labiau motyvuoja padėti apskritai nesusidurti su burnos ertmės problemomis, – sako „Evadenta“ odontologijos klinikos burnos higienistė Diana Stonkutė.

Dažniausiai vadovaujuosi principu – atlikti procedūrą visiems taip, kaip sau ar savo artimiesiems! Todėl stengiuosi procedūras atlikti švelniai, kruopščiai, profesionaliai, empatiškai ir maksimaliai išklausant pacientą.

Skaityti daugiau

Pasidalinti paslauga

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI AKTUALU

Dantų tiesinimas kapomis

Kapos – patogus ir ergonomiškas dantų tiesinimo metodas – tampa populiariu dantų tiesinimo būdu. Kapos – tai plonos, skaidrios ir burnoje beveik nepastebimos plokštelės, pagamintos

Dantų implantacija

Dantų implantai — tai toks protezavimas, kai atkuriamos dantų šaknys (dirbtinės šaknys). Dantų implantai yra įvairiausių rūšių, tačiau šiuo metu plačiausiai pasaulyje ir Lietuvoje naudojami

Susisiekime!

Skambinkite telefonu
+370 679 55505 +370 646 75043
arba rašykite

Informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą yra skelbiama Privatumo politikoje.