Dantų balinimas

Mūsų klinikoje atliekame kabinetinį dantų balinimą naudojant „Philips Zoom“ dantų balinimo sistemą, taip pat atliekame namų balinimą kapomis, bei atliekamas endodontinis pavienių dantų balinimas.

Dantų balinimas – tai kosmetinė dantų procedūra, kuomet pakitusi dantų emalio spalva išbalinama specialiomis priemonėmis. Dantų emalio spalva kinta dėl daugelio priežasčių. Didžiausią įtaką šypsenos spalvai turi: dažančių produktų (kavos, arbatos, raudono vyno, kolos, tabako) vartojimas, rečiau paveldimumas, įvairios dantų traumos, uždegimai, antibiotikų (tetraciklino) vartojimas, fluoridų perteklius.

Dantų balinimas. Kam tinka?

Negalima balinti dantų su nusidėvėjusiu emaliu, esant dantenų uždegimui, periodontitui. Šią procedūrą rekomenduojama atidėti nėščiosioms, maitinančioms moterims, asmenims iki 18 metų. Reikia žinoti, kad plombos, dantų vainikėliai nebąla, tad po balinimo esančias restauracijas gali tekti keisti arba koreguoti.

Nusprendus balintis dantis, reiktų kreiptis į išmanantį odontologą. Jis, apžiūrėjęs jūsų dantis, įvertins, ar dantų balinimas tinka jūsų atveju, atsakys į visus jums rūpimus klausimus, parinks tinkamiausią balinimo būdą.

Dantų balinimas namų balinimo sistema

Pagal paciento dantų atspaudus yra pagaminamos individualios balinimo kapos. Balinimo kapos – tai skaidrus įtvaras, tiksliai atitinkantis paciento dantų formą. Į šias plonas ir patogias kapas yra įšvirkščiamas balinamasis gelis, ir kapos dedamos ant dantų nakčiai ar trumpesniam laikui, priklausomai nuo balinančios medžiagos koncentracijos. Balinimo metu keičiasi tik danties spalva, danties struktūra lieka nepakitusi.

Endodontinis pavienių dantų balinimas

Tai endodontiškai gydytų ( „negyvų dantų“ ) dantų balinimas. Jei danties spalva pakito po danties kanalų gydymo, tuomet jį galima išbalinti naudojant balinamąjį gelį, kuris yra aplikuojamas į danties ertmę, ertmė užplombuojama laikina plomba. Balinimas trunka nuo 2 iki 4 dienų. Jei danties spalva nepakankamai pašviesėjo, procedūrą galima pakartoti.

Kiek laiko išlieka dantų baltumas?

Baltumas gali išlikti metų metus, jei yra rūpinamasi burnos higiena. Kas keleri metai balinimo procedūrą gali reikti atlikti pakartotinai, jei dažnai yra vartojami produktai, kurių sudėtyje yra dažančių medžiagų (pvz. tabakas, raudonas vynas, kava ir kt.).

Pasidalinti paslauga

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI AKTUALU

Dantų papuošalai

Dantų papuošalas Jūsų šypsenai suteiks žavesio bei ekstravagancijos. Procedūros rezultatas stulbinantis – originali šypsena.  Mūsų klinikoje siūlomi kelių rūšių papuošalai, kuriuos galėsite pasirinkti pagal savo

Dantų implantacija

Dantų implantai — tai  dantų šaknų protezai (dirbtinės šaknys). Jų paskirtis yra laikyti nenuimamus dantų protezus (tiltus, vainikėlius) arba pagerinti išimamų protezų (plokštelių) fiksaciją. Dantų implantai yra

Susisiekime!