fbpx

Komanda

Odontologijos klinikos „Evadenta“ komanda – savo srities profesionalai, turintys ilgametę patirtį, įsiklausantys į paciento poreikius ir mokantys visapusiškai pasirūpinti kiekvieno tiek emocine, tiek fizine gera savijauta.

Kiekvienas turime savas užduotis, tačiau mūsų bendras tikslas vienas – Jūsų graži šypsena ir sveiki dantys.

Mūsų gydytojai yra savos srities ekspertai, kurie stiprina ir palaiko Jūsų dantų sveikatą. Kiekvienas gydytojas turi savo darbo metodikas, specifiką, kuri susiformavo per patirtį ir įvairaus sudėtingumo individualius gydymo atvejus.

Klinikoje dirbantys odontologų asistentai – gydytojų antrosios rankos – rūpinasi, kad tiek pacientams, tiek gydytojams gydymo procese viskas vyktų greitai, sklandžiai ir rūpestingai.

Odontologų ir asistentų bendro darbo akimirkos visada yra gerai koordinuotas procesas, kai viskas suprantama iš vieno žvilgsnio.

Klinikos administratorės pasitinka ir išlydi Jus su šypsena, randa atsakymus į visus rūpimus klausimus ir parenka tinkamiausią laiką Jūsų apsilankymui.

„Evadenta“ klinikos specialistai naudoja pažangią skaitmeninės odontologijos įrangą ir išmano šiuolaikinius gydymo metodus be skausmo. Jie nuolat tobulina savo profesinius įgūdžius ir gerina pacientų priežiūros kokybę.

Dėl gerai koordinuoto komandinio darbo visi mūsų pacientai lengvai įveikia net ir mažiausią odontologų baimę, o jauki klinikos atmosfera padeda nurimti ir drąsiai sėstis į odontologo kėdę be streso.

Monika Tubutytė

Gyd. odontologo padėjėja

Iveta Birbalienė

Gyd. odontologo padėjėja

Aistė Žukauskaitė

Sanitarė

Susisiekime!

Informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą yra skelbiama Privatumo politikoje.