fbpx

Kas yra laminatės (venyrai)?

Vienas iš būdų atkurti dantų spalvą bei formą – tai mikroprotezavimas laminatėmis. Tai modernus, odontologijoje ypač dažnai naudojamas metodas.

Kas yra laminatės? Tai itin plonos (0,3-0,5 mm), keramikos plokštelės, savo forma primenančios nagą ir dengiančios visą danties paviršių. Jos naudojamos atstatyti pažeistus, nuskilusius dantis, jų formą bei spalvą, sumažinti nedidelius tarpus tarp dantų.

Sekite mus socialiniuose tinkluose:

Paruošimas laminačių uždėjimui vyksta keletu etapų – pirmiausia protezuojamų dantų paviršius yra šlifuojamas, tuomet nuėmus antspaudus uždedamos laikinos laminatės. Vėliau jos keičiamos nuolatinėmis, pagamintomis laboratorijoje, individualiai jums.

Porceliano laminatės gaminamos individualiai, laboratorijoje, prieš tai atlikus išsamius tyrimus. Jos tiksliai pritaikomos paciento dantims, tada gamyba užtrunka kiek ilgiau. Tiesioginės kompozito laminatės gaminamos pramoniniu būdu, tad dantų restauracija gali būti atlikta iš karto.

Galutinis rezultatas atrodo visiškai natūraliai, laminatės dėvisi lėčiau nei plombinės medžiagos, nepraranda spalvos bei formos.

Estetinis protezavimas laminatėmis yra brangesnė alternatyva estetiniam plombavimui, tačiau tai ilgalaikis sprendimas reikalaujantis mažiau priežiūros.

Kuris variantas tinkamiausias jūsų atveju – estetinis plombavimas ar protezavimas laminatėmis, reikėtų nuspręsti gydyto odontologo konsultacijos metu, specialistui įvertinus jūsų dantų būklę.

Turite klausimų?

Užduokite klausimus specialistui

Pasidalinti naujiena

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI AKTUALU

Bruksizmas: 3 sėkmingo gydymo žingsniai

Beveik kiekvienas, kuris naktį griežia dantimis, apie tai sužino paskutinis, t.y. jam apie tai pasako artimieji. Taip jau yra, kad pats žmogus ne visada jaučia,

Dantų balinimas namuose

„Užėjome į šeimos restoraną, prisėdome prie staliuko, o priešais mus linksmai šnekučiavosi draugių kompanija. Greitai pastebėjau, kad man darosi nejauku, nes vyras nuolat žvilgčioja į

Susisiekime!

Informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą yra skelbiama Privatumo politikoje.