fbpx

Dantų tiesinimas kapomis

Kapos – patogus ir ergonomiškas dantų tiesinimo metodas – tampa populiariu dantų tiesinimo būdu. Kapos – tai plonos, skaidrios ir burnoje beveik nepastebimos plokštelės, pagamintos iš saugaus, biologiškai suderinamo medicininio plastiko. Jos gaminamos tik individualiai ir keičiamos kas dvi savaites. Tokiu būdu kapos veikia dantis švelnia jėga ir jie pamažu tiesinasi. Kreivi dantys – ne tik estetinė problema tiems, kas galvoja apie dantų tiesinimą. Ilgą laiką atidėlioję šią procedūrą ir jos atsisakę pacientai tvirtina, kad jie taip ir nesiryžo nešioti breketus, tačiau susipažinus išsamiau su dantų tiesinimo kapomis metodu apsisprendė tiesinti dantis.

Dantų tiesinimą kapomis rekomenduojama rinktis, kai:

  • Sutaupyti laiko ir greičiau turėti tiesius dantis;
  • Norima išvengti breketų ir su jais susijusių dantų priežiūros ir estetikos iššūkių;
  • Dantų tiesinimo laikotarpiu nenorima keisti dantų higienos įpročių;
  • Dantys kreivi, susigrūdę, o norimas rezultatas – lygūs ir tiesūs dantys;
  • Norima koreguoti neproporcingus tarpus tarp dantų;
  • Norima koreguoti netaisyklingą sąkandį.

Kaina

PaslaugaKaina
Gydymo planas “Lengvas” 2000,00 – 2500,00 €
Gydymo planas “Vidutinis”3000,00 – 3500,00 €
Gydymo planas “Sudėtingas”3800,00 – 4000,00 €
  
  

Dantų tiesinimas skaidriomis kapomis – inovatyvus gydymas naudojant individualiai iš silikono pagamintas plokšteles, kurios yra alternatyva geležiniams arba keramikiniams breketams. Šį dantų tiesinimo būdą renkasi pacientai, kuriems svarbu jaustis komfortiškai ir nėra pasiryžę investuoti savo laiko ypatingai dantų priežiūrai dėvint breketus.

Dantų tiesinimas kapomis ne veltui vadinamas nematomu gydymu, nes skaidrios kapos, dedamos ant dantų, atrodo estetiškai ir nekrinta į akis.

Šis būdas leidžia lengvai prižiūrėti dantis, nes plokštelės yra išimamos. Todėl galima dantis valytis įprastai, nereikia keisti higienos įpročių.

Pasiruošę estetiniam pokyčiui su skaidriomis dantų kapomis?

Registruokitės konsultacijai jau dabar

Pacientų atsiliepimai:

Norite tiesių lygių dantų?

Registruokitės konsultacijai +370 679 55505+370 646 75043 ir rezervuok laiką

DUK

Dantų tiesinimo kapomis kaina priklauso nuo paciento atvejo. Tiksli gydymo kaina nustatoma po diagnostinės konsultacijos, tyrimų ir gydymo plano sudarymo. Vidutiniškai gydymo kaina svyruoja nuo 1800 iki 3000 Eur. Daugiau apie kainas galite rasti kainoraštyje, dantų protezavimo skiltyje.

Dantų tiesinimas kapomis Klaipėdoje – klinika „Evadenta“, Salomėjos Nėries gt. 20, Klaipėda, mob. 8 679 55505

Dantų priežiūra niekuo nesiskiria nuo įrastos, kasdieninės dantų higienos. Jums nereikia keisti dantų valymo įpročių. Skaidrios kapos tiesiog nuimamos prieš dantų valymą ir uždedamos po jų.

Kapas reikia valyti paprastu vėsiu vandeniu. Prieš valgį arba jei ruošiatės gerti kavą ar kt. gėrimus (išskyrus vandenį), kapas turite išsiimti ir laikyti specialioje dėžutėje. Po valgio, dedantis kapą, dantis reikia išsivalyti tarpdančių siūlu ir šepetėliu. Nerekomenduojama gerti ar valgyti karšto maisto neišsiėmus kapų, rūkyti ar kramtyti kramtomą gumą.

Gydymas kapomis trunka nuo 0,5 metų iki 2,5 metų, priklausomai nuo individualaus atvejo. Kiek tiksliai truks gydymas gali pasakyti gydytojas tik po apžiūros ir tyrimų. Pas gydytoją rekomenduojama lankytis kas 4-6 savaites, tačiau vizitų dažnumą įvertins specialistas. Baigus gydymą, skiriama retencinė (palaikomoji) kapa, kurią pirmuosius mėnesius reikia nešioti 22-24 val., o vėliau – tik naktį.

Dirbame tam, kad Klaipėda ir jos svečiai taptų besišypsančių žmonių miestu!

Dantų balinimas Klaipėdoje – klinika „Evadenta“, Salomėjos Nėries gt. 20, Klaipėda,

mob. +370 679 55505+370 646 75043 ir registruokis procedūrai

Kaip vyksta dantų tiesinimas kapomis?

Gydytojas nuima dantų lanko atspaudus su skaitmeniniu skeneriu (aip išgaunamas kokybiškas 3D vaizdas, nenaudojant jokių antspaudinių medžiagų burnoje) ir atlieka kitus reikiamus tyrimus, nufotografuoja dantų lanką.

Pagal gautus 3D duomenis parengiamas gydymo planas.
Užsakomas reikalingas gydymo kapų kiekis, kurias pagamina dantų technikai.

Pradedamas gydymas: pacientas kas dvi savaites paeiliui keičia kapas į naujas. Kad rezultatas būtų pasiektas per suplanuotą terminą, kapas būtina dėvėti ne mažiau kaip 20-24 valandas per parą, t.y. nuolatos. Kapą rekomenduojama išsiimti valgant, valantis dantis ar valandai – dviem, einant į svarbų susitikimą. Vizitai paskirstomi kas 3-4 mėnesius.

Kam reikalingas trimatis burnos ertmės skenavimas skaitmeniniu skeneriu?

Planuojant implantaciją, dantų tiesinimą ar kt. estetinę procedūrą atliekamas trimatis burnos ertmės ir dantų skenavimas skaitmeniniu intraoraliniu skeneriu. Šios technologijos pagalba galima pamatyti gydymo etapus ir galutinį rezultatą, kaip atrodys dantys po kapų nešiojimo.

Jau skenavimo metu trimatis vaizdas iš karto matomas kompiuterio ekrane. Skaitmeniniu būdu informacija akimirksniu perduodama dantų technikų laboratorijoms. Gydytojas jau iš karto gali modeliuoti būsimą dantų padėtį ir pagal tai bus gaminamos kapos. Šiuolaikinės kompiuterinės technologijos tai suplanuoti leidžia labai tiksliai. Pacientas išvengia nemalonios atspaudų ėmimo procedūros.

Gydytojai

Gydytojas odontologas Laimonas Ketvirtis

2003 m. baigė Kauno medicinos universitetą Odontologijos fakultetą ir įgijo gydytojo-odontologo specialybę.

2004 m. baigė pirminę rezidentūrą ir įgijo bendrosios praktikos gydytojo- odontologo kvalifikaciją.

2007 m. baigė odontologijos studijų krypties 3 metų burnos chirurgijos rezidentūros studijas ir įgijo gydytojo burnos chirurgo profesinę kvalifikaciją.

Nuo 2008m. vadovauja klinikai „Evadenta“.

Aktyviai dalyvavo mokslinėje odontologijos veikloje. 2002 m. atliktas darbas “ Smilkinio apatinio žandikaulio sąnario disfunkcijos priežastys ir klinikos ypatumai“, kuris buvo pristatytas tarptautiniame odontologų kongrese, Šiaurės ir Baltijos šalių studentų konkurse Danijoje.

Nuo 2004m. iki 2009m. žurnalo „Stominfo “ redaktorius.

L. Ketvirtis yra Baltijos osteointegracijos akademijos, Lietuvos Odontologų rūmų narys.

Skaityti daugiau

Pasidalinti paslauga

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI AKTUALU

Dantų implantacija

Dantų implantai — tai toks protezavimas, kai atkuriamos dantų šaknys (dirbtinės šaknys). Dantų implantai yra įvairiausių rūšių, tačiau šiuo metu plačiausiai pasaulyje ir Lietuvoje naudojami

estetinis plombavimas ir implantavimas Evadentoje

Dantų protezavimas

Yra daug būdų, kaip atkurti prarastą dantį. “Evadentos” klinikoje dantų protezavimas atliekamas taikant skaitmeninės odontologijos technologijas, kurios taupo paciento laiką ir padeda gydytojui tiksliai suplanuoti

Susisiekime!

Skambinkite telefonu
+370 679 55505 +370 646 75043
arba rašykite

Informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą yra skelbiama Privatumo politikoje.