fbpx

Dantų implantai ar dantų tiltai

dantu implantai

Dantų tiltai – tai dantų restauracijos, kurios naudojamos trūkstamų dantų atstatymui. Tačiau ši procedūra nėra tinkama visiems žmonėms. Jais galima atstatyti du ar daugiau dantų.

Dantų implantai – tai dirbtinė danties šaknis, kuri yra įsriegiama į žandikaulį ir ant jos protezuojami vainikėliai. Implantavimas atliekama įvairaus amžiaus žmonėms ir gali atstatyti net vieno danties nebuvimą.

*ESTETIKA: implantai atrodo ir yra jaučiami, kaip savi dantys. Jie dažniausiai nesukelia problemų (kaulo netekimas, dantenų recesija), kurios dažniausiai pasireiškia turint tiltus ar dantų protezus.
*DANTŲ TAUPYMAS: dantų implantų įsriegimui nereikia aukoti sveikų gretimų dantų. Būtent gretimų dantų „aukos“ reikalauja dantų tiltai. Kuo ilgiau dantys nebūna paliesti – tuo ilgiau išlaikoma jų sveikata.
*PATIKIMUMAS: dantų implantai ir tiltai leis nevaržomai kalbėti, patogiai valgyti. Tai sunkiau sekasi padaryti turint dantų protezus.
*KAINA: implantai kainuoja daugiau, nei dantų tiltai.
*LAIKAS: dantų tiltai yra greitesnė restauracija, tačiau implanto ilgaamžiškumas yra ilgesnis.
Kiekviena restauracija turi savų pliusų ir minusų. Svarbiausia – gerai apgalvoti savo pasirinkimą, pasikonsultuoti su atitinkamais specialistai ir tinkamai atstatyti trūkstamus dantis.

Pasidalinti naujiena

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI AKTUALU

Bruksizmas

Mes visi gyvename aktyvų ir pilną įspūdžių ir, žinoma, streso, gyvenimą. Po dienos, naktį žmonės bando atsikratyti prabėgusios dienos streso. Kai kurie jį mėgina „sumalti“

Kas yra laminatės (venyrai)?

Vienas iš būdų atkurti dantų spalvą bei formą – tai mikroprotezavimas laminatėmis. Tai modernus, odontologijoje ypač dažnai naudojamas metodas. Kas yra laminatės? Tai itin plonos

Susisiekime!