fbpx

Dantų implantai ar dantų tiltai

dantu implantai

Dantų tiltai – tai dantų restauracijos, kurios naudojamos trūkstamų dantų atstatymui. Tačiau ši procedūra nėra tinkama visiems žmonėms. Jais galima atstatyti du ar daugiau dantų.

Dantų implantai – tai dirbtinė danties šaknis, kuri yra įsriegiama į žandikaulį ir ant jos protezuojami vainikėliai. Implantavimas atliekama įvairaus amžiaus žmonėms ir gali atstatyti net vieno danties nebuvimą.

Sekite mus socialiniuose tinkluose:

*ESTETIKA: implantai atrodo ir yra jaučiami, kaip savi dantys. Jie dažniausiai nesukelia problemų (kaulo netekimas, dantenų recesija), kurios dažniausiai pasireiškia turint tiltus ar dantų protezus.

*DANTŲ TAUPYMAS: dantų implantų įsriegimui nereikia aukoti sveikų gretimų dantų. Būtent gretimų dantų „aukos“ reikalauja dantų tiltai. Kuo ilgiau dantys nebūna paliesti – tuo ilgiau išlaikoma jų sveikata.
*PATIKIMUMAS: dantų implantai ir tiltai leis nevaržomai kalbėti, patogiai valgyti. Tai sunkiau sekasi padaryti turint dantų protezus.
*KAINA: implantai kainuoja daugiau, nei dantų tiltai.
*LAIKAS: dantų tiltai yra greitesnė restauracija, tačiau implanto ilgaamžiškumas yra ilgesnis.
Kiekviena restauracija turi savų pliusų ir minusų. Svarbiausia – gerai apgalvoti savo pasirinkimą, pasikonsultuoti su atitinkamais specialistai ir tinkamai atstatyti trūkstamus dantis.

Turite klausimų?

Užduokite klausimus specialistui

Pasidalinti naujiena

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI AKTUALU

Susisiekime!

Skambinkite telefonu
+370 679 55505 +370 646 75043
arba rašykite

Informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą yra skelbiama Privatumo politikoje.