fbpx

Dantų implantai ar dantų tiltai

dantu implantai

Dantų tiltai – tai dantų restauracijos, kurios naudojamos trūkstamų dantų atstatymui. Tačiau ši procedūra nėra tinkama visiems žmonėms. Jais galima atstatyti du ar daugiau dantų.

Dantų implantai – tai dirbtinė danties šaknis, kuri yra įsriegiama į žandikaulį ir ant jos protezuojami vainikėliai. Implantavimas atliekama įvairaus amžiaus žmonėms ir gali atstatyti net vieno danties nebuvimą.

Sekite mus socialiniuose tinkluose:

*ESTETIKA: implantai atrodo ir yra jaučiami, kaip savi dantys. Jie dažniausiai nesukelia problemų (kaulo netekimas, dantenų recesija), kurios dažniausiai pasireiškia turint tiltus ar dantų protezus.

*DANTŲ TAUPYMAS: dantų implantų įsriegimui nereikia aukoti sveikų gretimų dantų. Būtent gretimų dantų „aukos“ reikalauja dantų tiltai. Kuo ilgiau dantys nebūna paliesti – tuo ilgiau išlaikoma jų sveikata.
*PATIKIMUMAS: dantų implantai ir tiltai leis nevaržomai kalbėti, patogiai valgyti. Tai sunkiau sekasi padaryti turint dantų protezus.
*KAINA: implantai kainuoja daugiau, nei dantų tiltai.
*LAIKAS: dantų tiltai yra greitesnė restauracija, tačiau implanto ilgaamžiškumas yra ilgesnis.
Kiekviena restauracija turi savų pliusų ir minusų. Svarbiausia – gerai apgalvoti savo pasirinkimą, pasikonsultuoti su atitinkamais specialistai ir tinkamai atstatyti trūkstamus dantis.

Turite klausimų?

Užduokite klausimus specialistui

Pasidalinti naujiena

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI AKTUALU

Dantų kariesas: gydymas be gręžimo ir plombavimo

„Evadenta“ odontologijos klinika Klaipėdoje taiko ICON sistemą pirminiam dantų kariesui gydyti. Gydant ICON sistema dantys negręžiami, todėl audiniai tausojami. Tai pats švelniausias dantų karieso gydymo

6 mitai ir 6 faktai apie implantus

Tikriausiai girdėjote, kad dantų implantai yra geriausias dantų atkūrimo būdas, kurį gali pasiūlyti šiuolaikinė odontologija. „Evadenta“ odontologijos klinika Klaipėdoje siūlo trūkstamo danties šaknį atkurti titano

Susisiekime!

Informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą yra skelbiama Privatumo politikoje.