fbpx

Estetinės odontologijos klinika Klaipėdoje: profesionalumas ir aukšta paslaugų kokybė

Evadenta estetinės odontologijos klinika Klaipėdoje yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško gerų profesionalų ir patikimų specialistų bei kokybiškų odontologinių paslaugų. Į mus kreipiasi pacientai, kuriems reikia odontologų pagalbos rūpintis savo burnos sveikata. Mūsų paslaugos – nuo burnos higienos iki implantavimo – kompleksiškai apima visą pacientų poreikių spektrą. Pastebime, kad odontologijos klinikų Klaipėdoje gausus pasirinkimas, juose dirba profesionalūs gydytojai odontologai, bet kaip pasirinkti ir rasti patikimą specialistą, kuriam galėtumėte patikėti savo burnos sveikatą ir jaustis ramūs dėl kokybiškai atliktos paslaugos, gydymo? Pateiksime 10 punktų, į ką verta atkreipti dėmesį renkantis gydytoją odontologą.

Sekite mus socialiniuose tinkluose:

Dantų implantavimas Klaipėdoje: išskirtinis profesionalumo ženklas

Išskirtinis profesionalumo ženklas – atida ir dėmesys paciento sveikatos saugumui. „Evadenta“ odontologijos klinika Klaipėdoje užtikrina, kad kiekvienas klinikos pacientas jaustųsi rūpestingai prižiūrimas ir gautų tik geriausią gydymą. Mūsų klinikoje dirba aukštos kvalifikacijos burnos chirurgai, kurie nuolat tobulinasi Lietuvoje ir užsienyje ir taiko naujausias odontologijos, implantavimo technologijas. Mokomės ir tobuliname ne tik specifines žinias, bet ir psichologines žinias, bendravimo įgūdžius su pacientu, kad jam padėtume įveikti skausmo baimę, stresą, labiau suprastume jo poreikius ir juos atlieptume.

Specialistai  ypatingą dėmesį skiria pacientų individualiems poreikiams. Mes suprantame, kad kiekvienas pacientas yra unikalus, kiekvienas gydymo atvejis skirtingas,  todėl pacientams sudarome ne tik individualizuotą gydymo planą. Jei pacientui buvo atlikta implantacija, jis papildomai gauna ir pooperacinį priežiūros planą. 

Evadenta odontologijos klinika Klaipėdoje nuolat prašo savo pacientų grįžtamojo ryšio tam, kad galėtų atsižvelgti į fizinius, emocinius ir psichologinius pacientų poreikius. Remiantis šiais atsiliepimais daugelis mūsų pacientų teigia, kad kliniką renkasi dėl patikimumo, šilto ir rūpestingo požiūrio bei aukštos paslaugų kokybės. 

Mes visada siekiame užmegzti ilgalaikius santykius su savo pacientais ir užtikrinti jų patogumą bei gerovę viso gydymo proceso metu. Todėl iš pacientų dažnai tenka išgirsti atsiliepimus, kuriuose pabrėžiamas malonus aptarnavimas, žmogiškas gydymo eigos paaiškinimas, paprastumas bendravime su pacientu, individualaus dėmesio ir laiko skyrimas, atidus ir kruopštus gydymas. 

Suprantame, kad žmogus renkasi žmogų, kad pacientui, kuris dėl nepatogumo, skausmo ar diskomforto iš specialisto nori ne tik gydymo, bet ir palaikymo, supratimo, nuraminimo ir sprendimo. Mūsų klinikos gydytojai nemažai laiko skiria pokalbiui su pacientu ir jo emocinių ir fizinių poreikių išsiaiškinimui. 

Inovatyvios technologijos ir pažangūs gydymo metodai

Renkantis specialistą, įvertinkite, kokiais gydymo metodais jis planuoja gydymą, kokias specialistas turi technines galimybes atlikti kokybišką gydymą, o taip pat kaip klinika užtikrina pacientų sveikatos saugumą. Dantų implantavimas Klaipėdoje – tema, su kuria susiduria gero specialisto ieškantys pacientai ne tik iš Klaipėdos, bet ir iš kitų Vakarų Lietuvos regiono miestų.

„Evadenta“ odontologijos klinika Klaipėdoje naudoja inovatyvias technologijas ir pažangius gydymo metodus, siekdama užtikrinti pacientams geriausią galimą gydymo patirtį ir kokybę. Mūsų klinikoje vietoje atliekami išsamūs skaitmeniniai tyrimai, kurių dėka turime išsamią ir tikslią informaciją apie paciento burnos būklę.

Viena iš mūsų naudojamų pažangių technologijų yra “All-on-4” implantavimo technologija, kuri leidžia atkurti viso žandikaulio dantis naudojant tik keturis implantus. Tai efektyvus ir greitas būdas atkurti visą dantų eilę ir grąžinti pacientams estetišką dantų vaizdą ir funkcionalumą. Klinikoje taip pat naudojame momentinį implantavimo metodą, leidžiantį įdiegti implantus su laikinąją dantų rekonstrukcija – laikina danties karūnėle viename gydymo etape. Tai leidžia pacientams nebūti nei vienos dienos be trūkstamo danties.

Norėdami tiksliai įvertinti paciento burnos būklę ir sukurti individualizuotą gydymo planą, naudojame kompiuterinę tomografiją, kuri suteikia detalų 3D vaizdą apie žandikaulio struktūrą. Taip pat turime intraoralinį skenerį, kuris leidžia mums gauti tikslų vaizdą apie dantis ir jų padėtį. Tai ypač svarbu planuojant implantavimo procedūrą.

Gydymo planavimas ir suprojektavimas iš pradžių vyksta kompiuteryje, o vaizdą, kaip atrodys paciento burna galima matyti vizualizacijoje. Implantuojant naudojami implantavimo gidai, kurių dėka nustatoma implanto vieta ir jis įsriegiamas tiksliai ir preciziškai.

Mūsų įsipareigojimas naudoti šias inovatyvias technologijas ir pažangius gydymo metodus yra tam, kad pacientams galėtume pasiūlyti aukščiausią kokybę, patogumą ir tikslumą. Mūsų specialistai nuolat seka naujausias tendencijas ir įgyja naujų žinių, siekdami suteikti pacientams geriausią gydymo patirtį.

Kad užtikrintume pacientų sveikatos saugumą, o ypač po sudėtingesnių procedūrų, tokių kaip implantavimas, dantų šalinimas, klinikoje taikome PRGF technologiją, kuri padeda greičiau užgyti žaizdoms, mažina komplikacijų riziką. Esame viena iš nedaugelio odontologijos klinikų Klaipėdoje galinčių pasiūlyti šią technologiją. 

Aukštas aptarnavimo lygis ir patogumas gydymo procese

Tai trečias svarbus kriterijus renkantis gydymo paslaugas.  Evadenta odontologijos klinika Klaipėdoje ne tik užtikrina aukštą gydymo kokybę, bet taip pat deda didelį akcentą pacientų aptarnavimo lygiui ir patogumui gydymo procese. Mūsų tikslas keisti požiūrį į odontologiją. Tikime, kad sėsti į odontologo kėdę galima be baimės ir streso, kad odontologo kėdėje galima atsipalaiduoti. Geroji paciento patirtis odontologo kabinete ne tik apie kokybišką gydymą, bet ir kokybišką santykį su gydytoju, malonų bendravimą ir jaukumą.

Atsižvelgdami į pacientų atsiliepimus, mes puoselėjame aukštus aptarnavimo standartus. Remiantis Google atsiliepimais apie kliniką, pacientai teigia: “Labai malonus ir švelnus aptarnavimas”, “Šiuolaikiška aplinka, šiltas ir malonus personalo bendravimas”, “Profesionalus darbas”, “Visada pasitinka su šypsena”, “Procedūrą atlieka atsakingai, kruopščiai ir be nemalonių pojūčių.” Suprantame, kad norėdami, jog mūsų klinikos  pacientai išgyventų gerą jausmą, pozityvumą ir vizitas pas odontologą nekeltų streso, reikia sukurti jaukią ir estetišką klinikos aplinką, kurioje tvyrotų ramybė ir kiekvienas jaustųsi svarbus ir laukiamas. Todėl vos tik pravėrus klinikos duris jus pasitiks ne plombų ir grąžtų kvapas, o lengvas eterinių aliejų aromatas, o vietoj reklaminių bukletų, rasite knygų, kurias galėsite paskaityti, įsitaisę fotelyje tarsi namie. Ramybė, neskuba ir jaukumas – šie trys dalykai jus pasitiks vos pravėrus klinikos duris.

Taip pat klinikoje kruopščiai apgalvojome, kaip padėti pacientams pasijausti patogiai gydymo procese. Mūsų gydytojai odontologai naudoja koferdamo sistemą, kuri padeda. Vienas iš pagrindinių koferdamo sistemos privalumų yra paciento atsipalaidavimas odontologijos kėdėje. Ši sistema taip pat užtikrina, kad paciento dantys ir burna būtų tinkamai izoliuoti ir apsaugoti. Tai padeda užtikrinti, kad gydymo procedūros būtų atliekamos kuo tiksliau ir efektyviau. Izoliuojant dantį, sumažinamas drėgmės ir seilių poveikis, leidžia specialistui darbą atlikti tvarkingai ir tiksliai. Paciento burnos ertmė apsaugoma intrakanalinių medikamentų poveikio, nuo pažeidimų. Koferdamas gali sumažinti vizito metu jaučiamą diskomfortą. Uždėjus koferdamą ant danties, gydomas dantis paliekamas išorėje, visi kiti  dantys  po koferdamo gumele. Šį gydymo metodą vertina ypač tie pacientai, kurie turi išreikštą pykinimo refleksą.

Yra pacientų, kurie jaučia stresą prieš dūrį nuskausminant, atsižvelgdami į tai mes prieš pradedant nuskausminimą ant dantenų tepame specialų šaldantį gelį, kuris padeda numalšinti diskomfortą ir padaryti dūrį kuo mažiau nemaloniu. Prieš sėdant pacientui į odontologo kėdę, mes pasiūlome pagalvėlę, kuri padeda atsipalaiduoti ir įsitaisyti kėdėje patogiai. 

Mūsų tikslas yra sukurti jums ramią ir rūpestingą atmosferą gydymo metu, kad jaustumėtės patogiai ir saugiai. Mes siekiame, kad kiekvienas pacientas išgyventų malonią odontologinės priežiūros patirtį, kurioje profesionalumas ir paciento gerovė eina ranka rankon.

10 rekomendacijų, į ką verta atkreipti dėmesį renkantis gydytoją odontologą

  1. Patikrinkite gydytojo kvalifikaciją ir patirtį.
  2. Išsiaiškinkite, ar gydytojas nuolat tobulinasi ir seka naujausias odontologijos technologijas ir gydymo metodus. Ir ar juos taiko savo praktikoje.
  3. Atkreipkite dėmesį į klinikos reputaciją. Patikrinkite pacientų atsiliepimus ir įvertinimus apie kliniką ir jos specialistus.
  4. Pasidomėkite, ar klinika naudoja modernią įrangą ir aukštos kokybės medžiagas.
  5. Svarbu, kad gydytojas sugebėtų sukurti šiltą ir pasitikėjimą keliantį bendravimą su pacientais. Įvertinkite, ar jauskitės patogiai ir gerai prižiūrimi viso gydymo proceso metu.
  6. Atkreipkite dėmesį į individualizuotą gydymo planą. Kiekvienas pacientas yra unikalus, todėl svarbu, kad gydytojas atsižvelgtų į jūsų individualius poreikius ir tikslus. Nepamirškite pasidomėti, ar jums siūlomas pooperacinis priežiūros planas, jei atlikta sudėtingesnė procedūrą, tokia kaip implantavimas.
  7. Pasidomėkite, ar klinika taiko pažangias technologijas, tokiu kaip skaitmeniniai tyrimai, kompiuterinė tomografija, intraoraliniai skeneriai ir kitos inovatyvios priemonės ir ar yra galimybė skaitmeninius tyrimus atlikti vietoje.
  8. Atkreipkite dėmesį į pacientų atsiliepimus apie aptarnavimo lygį, procedūrų kokybę ir rezultatus. Tai gali būti geras indikatorius klinikos paslaugų kokybei. Pasidomėkite gydytojo odontologo gydymo atvejais, kurie skelbiami svetainėje arba klinikos socialių tinklų paskyrose.
  9. Įvertinkite, kaip gydytojas užtikrina jūsų sveikatos saugumą, kokias specialias priemones, technologijas ir metodus taiko ar rekomenduoja gydytojas, kad gijimo procesas būtų saugus ir greitesnis?
  10. Galiausiai, pasikonsultuokite su gydytoju ir pažvelkite, ar jūsų vertybės ir tikslai sutampa su klinikos požiūriu į odontologinę priežiūrą.

Evadenta odontologijos klinika Klaipėdoje rasite adresu: S. Nėries gt. 20, Klaipėda. Kliniką ypač lengva rasti, nes ji šalia Klaipėdos miesto geležinkelio stoties, priešais Klaipėdos universiteto Humanitarinių mokslų fakultetą, netoli Klaipėdos Skulptūrų parko. Kviečiame apsilankyti.

Turite klausimų?

Užduokite juos specialistui

Pasidalinti naujiena

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI AKTUALU

Susisiekime!

Skambinkite telefonu
+370 679 55505 +370 646 75043
arba rašykite

Informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą yra skelbiama Privatumo politikoje.