fbpx

50 baltos spalvos atspalvių: kaip pasirinkti tinkamą koreguojant dantų spalvą?

Anglijos mokslininkai atliko tyrimą, kaip dantų spalva lemia skirtingo amžiaus grupių socialinį elgesį ir psichologinę savijautą. Paaiškėjo, kad 20 iki 50 proc. apklaustųjų suaugusiųjų nėra patenkinti dantų būkle, o iš jų net 65 proc. pasakė, kad jų netenkina būtent dantų spalva.

Reikia pasakyti, kad kuo vyresnio amžiaus žmogus, tuo labiau stebima pakitusi dantų emalio natūrali spalva. Tad dantų estetinės procedūros daro didesnį psichologinį poveikį būtent vyresnio amžiaus žmonėms. Šiuolaikinės estetinės odontologijos metodai ir specialios plombinės medžiagos ar balinimo technologijos leidžia išgauti norimą dantų atspalvį. Tačiau kaip išsirinkti tinkamą?

Sekite mus socialiniuose tinkluose:

Baltos spalvos atspalvių diapazonai

„Evadenta“ odontologijos klinika Klaipėdoje – tai vieta, kurioje odontologija ieško sinergijos su estetika ir supranta, kaip svarbu odontologams lavinti estetinę pajautą, kruopštumą ir ugdyti meninę raišką. Šiais laikais nebepakanka išmanyti darbą technologiškai, reikia ir kūrybiškumo. Pacientams, kurie atvyksta estetinei dantų procedūrai norėdami koreguoti dantų spalvą, mes labai atsakingai pritaikome dantų atspalvį.

Egzistuoja stereotipinis supratimas, kad dantys balti. Iš tiesų jie yra 4 atspalvių. Patardami pacientui dėl dantų spalvos mes remiamės 4 baltos spalvos atspalvių diapazonais:

A – rausvai rudas baltos spalvos atspalvis

B – rausvai geltonas baltos spalvos atspalvis

C – pilkas baltos spalvos atspalvis

D – rausvai pilkas baltos spalvos atspalvis

Kiekviename iš šių atspalvių diapazonų yra nuo šviesiausio iki tamsiausio. Kartu su pacientu pirma parenkame atspalvio diapazoną, tada išsiaiškiname, kiek šviesesnio atspalvio norisi. Kad šypsena atrodytų natūrali, svarbu pasirinkti savo spalvos diapazoną. Tam naudojamos specialios dantų atspalvių paletės.

Renkant dantų atspalvį gydytojas, atliekantis estetinę dantų procedūrą, atsižvelgia į tokius veiksnius kaip dantų emalio dėmės, karūnėlės ar plombos ir kt.

Estetinės odontologijos klinika Klaipėdoje, naudojanti skaitmeninį spalvos parinkimą

„Evadenta“ odontologijos klinika Klaipėdoje aprūpinta šiuolaikine pažangiausia dantų balinimo Beyond sistema, kuri leidžia išgauti net iki 12 kartų šviesesnį atspalvį, tačiau, kad dantys atrodytų natūraliai ir jūs norite subtilesnės šypsenos, rekomenduojama rinktis 3-4 tonais šviesesnį atspalvį.

Skaitmeninis dantų spalvos parinkimas. Klinikoje naudojame ne tik dantų spalvų paletę, bet ir skaitmenines technologijas. Tam reikia turėti specialiąją fotografavimo įrangą, specialią programą ir plombines medžiagas. Planuodami estetinį plombavimą, dantų restauracijas laminatėmis turime galimybę atlikti skaitmeninį skenavimą su 3D Shape technologija ir pacientui parodyti ekrane galutinį dantų estetinį vaizdą.

Kaip galima koreguoti dantų spalvą?

Jei netenkina dantų spalva, rekomenduojame:

  • Kreiptis į “Evadenta ”odontologijos klinika Klaipėdoje ir užsiregistruoti konsultacijai.
  • Jos metu po pirminės apžiūros ir jūsų lūkesčių bei poreikių išsiaiškinimo aptarsime, kokiais metodais pasiekti norimo rezultato.
  • Dantų spalvą galima koreguoti renkantis dantų balinimą, dantų balinimą kapomis, estetinį plombavimą, laminates. Koks būdas tinkamiausias jums, aptarsite su estetinės odontologijos specialistu.

Kur galima atlikti estetines dantų procedūras Klaipėdoje?

Estetinis plombavimas ir dantų balinimas – „Evadenta“ odontologijos klinika Klaipėda, S. Nėries gt. 20,

Turite klausimų?

Užduokite juos specialistui

Pasidalinti naujiena

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI AKTUALU

Susisiekime!

Skambinkite telefonu
+370 679 55505 +370 646 75043
arba rašykite

Informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą yra skelbiama Privatumo politikoje.