fbpx

Odontologijos klinika Klaipėda: kaip pasirinkti specialistą

Kaip pasirinkti odontologą, kad gydymo procesas būtų aiškus, sklandus, o rezultatas – išspręsta dantų problema? Vargu ar šiuo klausimu jums padės Googl‘as, kurio paieškos laukelyje įrašote odontologijos klinika Klaipėda. Dalis pacientų, kurie ateina į mūsų kliniką pagal rekomendacijas, sako, kad renkasi ne kliniką, o konkretų specialistą. Tad į ką atkreipti dėmesį ieškant specialisto, kad gautumėte profesionalų patarimą ir gydymą?

Sekite mus socialiniuose tinkluose:

Siūlome atkreipti dėmesį į 4 dalykus:

  • Peržiūrėkite atsiliepimus. Juos galite rasti tiek klinikos svetainėje, tiek socialinuose tinkluose arba Google atsiliepimuose. Išsiaiškinkite, ką dažniausiai žmonės pastebi, ką akcentuoja. Pasikalbėkite su šio gydytojo pacientais, jei tokių pažįstate. Tačiau atsiliepimai – ne vienintelis kriterijus.
  • Sužinokite apie specialisto patirtį ir kvalifikaciją. Pasidomėkite, kokie rekomenduojamo gydytojo gydymo atvejai, kokioje srityje jis specializuojasi, su kokia įranga ir kokias metodais dirba.
  • Gaukite konsultaciją. Užsirašykite pirminei konsultacijai ir jos metu įvertinkite klinikos atmosferą, aptarnavimą. Pasidomėkite klinikos vertybėmis ir požiūriu, nes tai daug ką pasako ir apie specialistus, kurie yra bendros klinikos odontologų komandos dalis. Pasidomėkite įranga, įvertinkite, ar klinikoje gydytojas turi galimybę atlikti tyrimus vietoje. Ateikite į konsultaciją su klausimais gydytojui odontologui. („Evadenta“ – odontologijos klinika Klaipėda, S.Nėries gt. 20)
  • Peržiūrėkite gydymo planą. Atkreipkite dėmesį į tai, kiek gydytojas odontologas įsiklauso į jūsų lūkesčius, poreikius ir kiek jis pateikia gydymo alternatyvų. Gydymo planas priklauso ne tik nuo gydytojų, bet ir nuo jūsų pačių galimybių.

Labai dažnai pacientai renkasi gydytoją odontologą ar kliniką pagal paslaugų kainos kriterijų. Jis svarbus, bet ne vienintelis. Ką reiktų žinoti apie paslaugos kokybės ir kainos santykį? Ką reiškia, kai klinikos paslaugų kainos žemos?

  • Naudojamų medžiagų kokybė. Norėdami užtikrinti kokybę, kuri susijusi su žmogaus sveikata, renkamės aukščiausios kokybės medžiagas suprasdami, kad negalime taupyti žmogaus sveikatos sąskaita. Pigių plombinių ar kitų medžiagų naudojimas reiškia, kad ateityje jos greičiau susidėvės ir pacientui bus papildomų rūpesčių ir išlaidų.
  • Mokesčių skaidrumas. Jokių paslėptų mokesčių ar šešėlio – tai nediskutuotina nuostata, kuria vadovaujasi atsakingas verslas.
  • Komfortas ir gydymas be skausmo ir streso. Pasidomėkite, kokias papildomas priemones naudoja specialistai, kuriems rūpi užtikrinti pacientų saugumą ir atliekamų procedūrų kokybę. Viena iš tokių priemonių, pvz., 3D koferdamo gumos naudojimas. Tai pagal burnos kontūrą pritaikytas rėmelis, kuris uždedamas tam, kad pacientas nepavargtų būti išsižiojęs, o gydytojui leistų suformuoti darbinį lauką.

Kaip rodo praktika, pasirinkti gerą odontologą specialistą padeda tiesioginės rekomendacijos iš tų žmonių, kurie jau lankosi pas gydytoją odontologą ne vienerius metus ir turi žmogišką ir šiltą bendravimo ryšį.

Kur tokius specialistus rasti? „Evadenta“ – odontologijos klinika Klaipėda, S.Nėries gt. 20

Turite klausimų?

Užduokite juos specialistui

Pasidalinti naujiena

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI AKTUALU

Susisiekime!

Informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą yra skelbiama Privatumo politikoje.