fbpx

Dantų implantacija

Kai trūksta vieno ar kelių dantų, jaučiamas ne tik diskomfortas valgant. Su tuo susijusi ir psichologinė savijauta. Estetinis vaizdas ir nepatogumas šypsantis, atsiradęs šveplavimas sukelia nepasitenkinimą.
O kokios dantų netekimo pasekmės medicininiu požiūriu? Kai netenkama vieno ar kelių dantų, žandikauliui tenka didesnė apkrova, spartėja dantų nusidėvėjimas, deformuojasi žandikaulio kaulai, kurie pakeičia ir veido bruožus.

Implantai – pati efektyviausia priemonė atkurti dantį ir grąžinti ne tik estetinį vaizdą, funkciją, bet ir išvengti minėtų pasekmių.

Sekite mus socialiniuose tinkluose:

Dantų implantavimas – tai chirurginis implanto, t.y. danties šaknies pakaitalo, įsriegimas į žandikaulio kaulą, ant kurio uždedamas vainikėlis. Tai neskausminga ir neilga procedūra, tausojanti natūralius šalia esančių dantų audinius
Visa procedūra – tai ne vienas vizitas, o kelių įvairių procedūrų ciklas, pradedant diagnostika ir rentgeno nuotraukomis ir baigiant chirurgine dalimi, implantavimu ir protezavimu.
„Evadenta“ klinikoje teikiame ne vien dantų implantavimo paslaugą. Sudarant gydymo planą ir atsižvelgiant į paciento poreikius ir dantų būklę teikiamos individualizuotos kompleksinės paslaugos.

Kas įeina į individualizuotas kompleksines paslaugas?

Individualizuotos kompleksinės paslaugos dantų implantavimo procese aptariamos individualiai po pirminės apžiūros ir pokalbio su pacientu. Sudaromas gydymo planas, kuriame numatomos pagrindinės būtinos procedūros ir papildomos procedūros pagal kliento poreikius.

 1. Išsami diagnostika taikant skaitmenines technologijas (3D rentgenas, intraoralinis skaitmeninis skeneris)
 2. Burnos higiena, kurios metu pašalinamos apnašos, kad būtų išvengta infekcijos galimybė.
 3. Dantų implantavimas
 4. Protezavimas

Papildomos paslaugos

 1. Žandikaulio kaulo priauginimas. Kaulo priauginimas yra chirurginė procedūra atliekama tam, kad būtų galima atstatyti trūkstamo kaulo kiekį ir įsriegti implantą. Kaulo priauginimas reikalingas pacientams, kurių žandikaulio kaulas yra sunykęs ir dėl to jiems negalima įsodinti dantų implantų.
 2. Dantų tiesinimas kapomis. Šiuolaikinės technologijos, taikomos klinikoje, leidžia numatyti dantų padėtį ir galutinį vaizdą po dantų tiesinimo. Atsižvelgiant į tai, dar tik planuojant implantavimo procedūrą, preciziškai tiksliai nustatoma implanto vieta.
 3. Estetinis protezavimas.

Dantų implantavimas tinka, kai:

 • Trūksta vieno danties
 • Trūksta kelių dantų
 • Kai norima atkurti daugumą dantų
 • Visiškai neturintiems dantų (bedančiams)

4 dantų implantavimo procedūros žingsniai:

 1. Pirminė konsultacija
 2. Skaitmeninė diagnostika ir gydymo plano sudarymas
 3. Implantavimas, t.y. varžto – danties šaknies pakaitalo – greitas ir neskausmingas įsriegimas atlikus pjūvį. Laikino danties vainikėlio uždėjimas.
 4. Danties atkūrimas, t.y. protezavimas vainikėliu, karūnėle.

Dantų implantavimas trunka iki 30 min. Gijimo laikas apie 3-6 mėn. Iki galutinio rezultato paprastai reikalingi 4-5 vizitai.

„Evadenta“ klinikoje naudojami geriausi implantai – aukščiausios kokybės Straumann ir Osstem implantai, pagaminti iš žmogaus organizmui gerai toleruojamų ir tvirtų medžiagų – titano arba cirkonio.

Implantavimo procedūrą atlieka:
Gydytojas odontologas, burnos chirurgas Laimonas Ketvirtis

Dantų implantai. Kaina priklauso nuo procedūros sudėtingumo, pasirinkto implanto gamintojo, implanto vainikėlio medžiagos. Būtina gydytojo konsultacija. Implantavimo paslaugų kainos čia.
Dantų implantavimas Klaipėdoje – „Evadenta“ klinika, Salomėjos Nėries g. 20, Klaipėda, mob. 8 679 55505

Turite klausimų?

Užduokite juos specialistui

Pasidalinti naujiena

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI AKTUALU

Susisiekime!

Skambinkite telefonu
+370 679 55505 +370 646 75043
arba rašykite

Informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą yra skelbiama Privatumo politikoje.