fbpx

Implantacija

Pasirinkus implantą, išsaugotumėte šalia esančius dantis, nes nereikėtų jų šlifuoti. Danties šlifavimas yra rizikinga procedūra, nes yra pažeidžiamas danties emalis, danties viduje esantis nervas gali sureaguoti į šlifavimą, dantį gali pradėti skaudėti ir tuomet tenka atlikti endodontinį danties gydymą.

Remiantis klinikiniais tyrimais, tokia tikimybė yra 10 procentų. Be to negyvas dantis yra silpnesnis nei gyvas. Taip pat reiktų pažymėti, jog tokio protezo priežiūra ir higiena yra sudėtingesnė, kaulas toje vietoje tirpsta. Vienintelis tilto privalumas yra trumpesnis protezavimo laikas.

Implantų skaičius priklausys nuo protezavimo tipo. Jei norite fiksuoto protezo – reikėtų 6-8 implantų, jei išimamo – užtektų ir 4. Jei viskas vyksta sėkmingai, pradėjus gydymą, jis baigiamas maždaug po 9 mėnesių. Paprastai savo pacientams gaminame laikinus protezus, kuriuos jie nešioja, kol vyksta gydymas. Visos pinigų sumos mokėti iš karto nereikėtų, kadangi pirma dalis būtų mokama įsukus implantus, kita – baigus gydymą.

Jei dantis krūminis, rekomenduotume po danties pašalinimo palaukti 4-6 mėn., iš karto neimplantuoti. Krūminiai dantys turi po dvi arba tris šaknis, jas pašalinus lieka didelė ertmė, todėl implantui bus blogesnės sąlygos prigijimui. Mūsų klinikoje po tokio danties pašalinimo, kaip taisyklė laukiama 4 mėnesius ir tada implantuojama. O tokį skilusį dantį tikrai reikia skubiai pašalinti, nes šalia tokio danties greitai tirpsta kaulas.

Kaip ir kiekvienos operacijos metu, galimi  nemalonūs pojūčiai. Paprastai vieno implanto įsukimas sukelia mažiau nemalonių pojūčių nei keletos implantų įsukimas. Nuskausminimas ir paciento raminimas naudojami tam, kad būtų pašalinti bet kokie nemalonūs pojūčiai. Dauguma pacientų teigia, kad per procedūrą jie jautėsi daug geriau, nei tikėjosi. Jums bus paskirta vaistų, kad būtų galima pašalinti galimus nemalonius pojūčius.

Mes galime pasiūlyti protezavimo variantą, kurio dėka be danties Jūs nebūtumėte nei dienos. Pagamintume laikiną protezą dar prieš pašalinant dantį. Ir jį ištraukus, iškart uždėtume laikiną dantuką arba vieno danties plokštelę. Su laikinu protezu būtumėte tol, kol sugis dantenos ir kaulas, o vėliau prigis implantas. Vėliau būtų padarytas laikinas protezas ant implanto, kol bus pagamintas pastovus protezas.

 

Nei rovimas, nei plombavimas neišprovokuos persileidimo ar priešlaikinio gimdymo, jei pati moteris bus rami ir dalykiška. Visas komplikacijas gali sukelti tik išgyvenamas stresas, didelė baimė, todėl odontologinės procedūros turi būti atliekamos tik gerai nuskausminus.

Taip mūsų klinikoje atliekamos tokios operacijos .Vertinant tai ,jog Jūsų visi dantys turi paslankumą galima spręsti, jog pas Jus  neigiami pokyčiai dėl paradontozės  pažengę toli į priekį. Šituo atveju pirmiausia reikėtų gerai įvertinti esamą Jūsų situaciją, atlikti visus reikiamus tyrimus ir tik tada paskirti tinkamą gydymą. Paprastai paradontozės gydymas yra kompleksinis jis neapsiriboja vien tik operacija. Chirurginį paradontozės gydymą rekomenduojame daryti tik tais atvejais kai kiti paradontozės gydymo metodai neduoda teigiamo efekto.

Taip mūsų klinikoje atliekamos šitos operacijos. Norėtūme pabrėžti, jog labai svarbu pradžioje tinkamai įvertinti esamą situaciją. Labai svarbu įvertinti žandikaulio cystos padėtį, dydį, jos ribas su kitais anatominiais žandikaulio dariniais (sinusu, nervais, kraujagyslėmis it t. t.), svarbu įvertinti kokie dantys ir jų šaknys susisiekia su žandikaulio cysta. Pražioje prieš planuojant operaciją labai svarbu,  jog dantys kurie įeina cystą būtu tinkamai sugydyti, tik tada galima žandikaulio cystą pašalinti chirurginiu būdu.Pati operacija yra neskausminga. Jinai atliekamos vietinėje nejautroje, suleidžiami vietiniai anestetikai, taip kaip taisant ar traukiant dantį. Jei žandikaulių cysta yra labai didelė, rekomenduojame ją šalinti bendrinėje ar kombinuotoje nejautroje stacionare (ligoninėje).

Kaina priklauso nuo operacijos sudėtingumo. Vidutiniškai kaina yra apie 116 eurų, jei operacija sudėtingesnė kaina gali būti šiek tik didesnė.

Kaina labai priklauso nuo to kokio sudėtingumo bus rovimas. Tai galima įvertinti rentgeno nuotraukoje. Jei traukimas nesudėtingas kaina apie 58 euraus. Jei protinis dantis kreivai išdygęs , lenktos šaknys, dantis yra giliai žandikaulyje tokiu atveju danties traukimo procedūra yra sudėtingesnė, ilgiau užtrunka. Tada kaina gali siekti 58,00 – 154,00 eurų.

 

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI AKTUALU

Kiti klausimai

Dažnas mano, kad obuolio sukramtymas prieš miegą atstoja dantų išsivalymą dantų šepetėliu. Ar tiesa tai, ar melas? Ankstesniais laikais manyta, kad vakarinį dantų valymą šepetėliu

Implantacija

Man yra 30 metų. Prieš metus netekau priekinio viršutinio danties. Šiuo metu nešioju išimamą protezą. Norėčiau susiprotezuoti, bet nežinau ką pasirinkti dėti implantą, ar šlifuoti

UŽDUOKITE KLAUSIMĄ

Rekvizitai

UAB Evadenta Įmonės kodas: 300641233 AB SEB bankas Sąsk. Nr. LT777044060005863526

Darbo laikas

Pirmadienis-penktadienis:
9.00 – 19.00 val.

Susisiekime!