fbpx

Vidinis danties balinimas

Jeigu šypsantis pastebėjote, jog vienas dantis yra tamsesnis nei kiti – apsilankykite pas gydytoją odontologą. Spalvos pokytis rodo, jog dantis yra negyvas. Taip gali nutikti dėl gilaus karieso ar dantų traumos, kai danties kanale esanti pulpa (minkštas audinys, kurį sudaro nervas ir kraujagyslės) pažeidžiama, taip pat po dantų kanalų gydymo. Negyvą dantį būtina sugydyti. Vizito metu, infekuota pulpa pašalinama specialiais instrumentais ir užplombuojamas kanalas. Kartais, nustačius, jog ankstesnis gydymas nekokybiškas, reikalingas pergydymas.

Negyvam dančiui grąžinti spalvą galima balinant jį iš vidaus. Išorinis balinimas bus neveiksmingas, nes patamsėjęs ne emalis, o dentinas.

Vidinis danties balinimas atliekamas į specialiai paruoštą ertmę įdedant balinamosios medžiagos ir uždedant laikiną užpildą. Kartais reikalingi keli balinimo seansai kol pasiekiamas norimas rezultatas.

Štai vienas pavyzdžių kai per kelis vizitus grąžinta graži šypsena. Atkurti priekinių dantų neskilinėję kandamieji kraštai ir atliktas priekinio danties vidinis balinimas.

Pasidalinti naujiena

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI AKTUALU

Bruksizmas

Mes visi gyvename aktyvų ir pilną įspūdžių ir, žinoma, streso, gyvenimą. Po dienos, naktį žmonės bando atsikratyti prabėgusios dienos streso. Kai kurie jį mėgina „sumalti“

Kas yra laminatės (venyrai)?

Vienas iš būdų atkurti dantų spalvą bei formą – tai mikroprotezavimas laminatėmis. Tai modernus, odontologijoje ypač dažnai naudojamas metodas. Kas yra laminatės? Tai itin plonos

Susisiekime!