fbpx

Kodėl svarbi reguliari profesionali burnos higiena?

Norint turėti sveikus dantis ir palaikyti burnos sveikatą, reikalinga reguliari profesionalios burnos higienos procedūra, atliekama bent kartą per pusmetį. „Evadenta“ odontologijos klinika Klaipėdoje ypatingą dėmesį skiria ne tik dantų gydymui, bet ir dantų ligų prevencijai, kuri prasideda nuo burnos higienos įgūdžių stiprinimo bei pacientų edukacijos dantų priežiūros temomis.

Sekite mus socialiniuose tinkluose:

Kas yra profesionali burnos higiena?

Dažnai manoma, kad profesionali burnos higiena tai paprasčiausias dantų valymas. Tačiau tai nėra vien tik tai. Tiesą sakant, profesionali burnos higiena 
– tai procedūrų kompleksas, kuris būtinas burnos ligų, tokių kaip gingivitas, periodontitas ir kt. profilaktikai. Procedūros metu yra pašalinamos mineralizuotos sukietėjusios dantų apnašos, kuriose kaupiasi bakterijos, sukeliančios dantų ligas. Mineralizuotos apnašos kaupiasi dantų vagelėse, tarpdančiuose, prie pat dantenų, kitaip sakant, tose vietose, kur šepetėliu ne visada prieinama ir tinkamai išvaloma.

Kaip atliekama profesionali burnos higiena?

„Evadenta“ odontologijos klinika Klaipėdoje savo specialistus aprūpina modernia ir šiuolaikine įranga ir aukštos kokybės medžiagomis, tad burnos higienos kabinete tikrai turime profesionalius darbo įrankius tam, kad pasiektume geriausių rezultatų.
Burnos higienos procedūra susideda iš kelių etapų. Pirma mes apžiūrime pacientą, atkreipiame dėmesį į tai, ar jam pirmąkart atliekama tokia procedūra, ar jis jau reguliariai ją atlieka. Ypač svarbus suprasti, kad visos dantų ligos prasideda dėl dantų apnašo ir bakterijų poveikio, tad jei norite džiaugtis sveikais dantimis ir nebesilankyti odontologo kabinete, jūs turite reguliariai atlikti profesionalią burnos higieną.
Po apžiūros kietosios dantų apnašos yra pašalinamos ultragarsiniu skaleriu, specialiu instrumentu. Po to dantys valomi smėliasrove. „Evadenta“ odontologijos klinika Klaipėdoje šiai burnos higienos procedūrai atlikti turi inovatyvią „Air Flow“ įrangą. Stipri oro, vandens ir sodos miltelių srovė greitai, kruopščiai ir neskausmingai pašalina visas ant dantų paviršiaus susikaupusias apnašas. Užtikrindami dantų švarą, jūs išvengiate tokių ligų kaip dantenų uždegimas, periodontitas, kariesas. Profesionalios burnos higienos procedūra užbaigiama dantų poliravimu specialia pasta bei tarpdančių valymu su siūlu.

Kodėl reikia burnos higienos procedūrą atlikti reguliariai?

Profesionali burnos higiena reikalinga absoliučiai visiems nepriklausomai nuo amžiaus. Ją reikia atlikti bent kartą į pusmetį. Dėl nenuvalytų apnašų dantys įgauna geltoną ar rusvą spalvą, atsiranda nemalonus kvapas, dantenų uždegimas, dantenos paburksta, pradeda kraujuoti, atsiranda ėduonis. Būtent ši procedūra yra pagrindinė apsauga nuo dantų karieso, dantenų uždegimo, periodontito. Šias ligas sukelia apnašose sau maistinių medžiagų randančios bakterijos. Jos gamina rūgštinę terpę, dėl kurios pažeidžiamas danties emalis, ardoma jo struktūra. Reguliarus apsilankymas pas burnos higienistą turėtų tapti įpročiu tiems, kas nori išvengti dantų gydymo odontologo kėdėje.

„Evadenta“ odontologijos klinika Klaipėdoje komandoje turi specialistes, itin kruopščiai ir švelniai atliekančias šią procedūrą. Burnos higienos procedūras atlieka burnos higienistės Diana Stonkutė ir Deimantė Beinorytė.

Turite klausimų?

Užduokite juos specialistui

Pasidalinti naujiena

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI AKTUALU

Susisiekime!

Informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą yra skelbiama Privatumo politikoje.