fbpx

Apie kliniką

Evadenta – estetininės odontologijos klinika Klaipėdoje: dantų ligų profilaktika, terapinis gydymas, estetinės procedūros, implantavimas

Evadenta“ – odontologijos klinika Klaipėdoje, kurioje specialistai kiekvieną dieną prisideda prie Jūsų šypsenos grožio kūrimo, o sukurtos šypsenos suteikia gyvybę, grožį visam veidui bei sielai. Klinikos specialistai siekia, kad Jūsų grožis, prasidedantis nuo šypsenos, būtų tobulas rekomendacinis laiškas, kuris užkariautų aplinkinių širdis bei šildytų Jūsų pačių širdis.

 

Odontologija be skausmo ir psichologinio diskomforto – klinikos prioritetas. Esame tam, kad pasirūpintume jūsų dantų sveikata ir estetika. Į mus kreipiasi tie, kuriems svarbu:

  • Užkirsti kelią dantų ligoms,
  • sugydyti pažeistus dantis ir jų kanalus,
  • atkurti prarastą(-us) dantis,
  • koreguoti estetinį dantų vaizdą

Mūsų pacientai – žmonės, neabejingi savo dantų sveikatai ir ieškantys specialistų, kalbančių „ta pačia kalba“ tam, kad nebekiltų jokių klausimų dėl dantų sveikatos, būtų aiškus kiekvienas gydymo žingsnis ir gairės, kaip pačiam pasirūpinti savo sveikata.

Dantų regresas
Gydymas mikroskopu dantų kanalai

Visapusis rūpinimasis

Nuo pirmųjų gyvavimo metų „Evadenta“ odontologijos klinika Klaipėdoje turi tikslą – tai nuoširdus, informatyvus, išskirtinis ir švelnus rūpinimasis kiekvienu pacientu. Jūsų šypsena yra mūsų prioritetas – siekiant aukštos kokybės ir geriausių rezultatų, neatsiejama dalimi tampa naujovės ir technologijos. Pacientams stengiamės suteikti visa, kas šiandien odontologijoje sukurta geriausio.

Teikiame

  • terapinio gydymo,
  • endodontinio gydymo,
  • burnos chirurgijos ir burnos priežiūros paslaugas
  • daugiau nei 15 metų specializuojamės estetinėje odontologijoje ir implantavime.

Esame odontologijos klinika Klaipėdoje, kurioje atsispindi ir pati estetinės odontologijos pažanga, nes einame kartu su technologinėmis naujovėmis. Praėjome kelią, kai dantų šaknų kanalus tekdavo gydyti „plika akimi“, be dentalinio mikroskopo, kai implantuoti tekdavo be kompiuterinių programų ir moderniausių rentgenologinių tryimų, o populiariausios skaitmeninės dantų tiesinimo metodikos 3D Shape technologijos kūrėjai dar nebuvo baigę mokyklos.

Odontologijos klinikos Evadenta atidarymas, 2011 m. lapkritis.

Odontologijos klinika Klaipėdoje – vieta, kur dirba šypsenos ambasadoriai

Pacientai mus vadina ne tik odontologais, bet ir šypsenos ambasadoriais – žmonėmis, kurie ne tik pasirūpina baltais ir tiesiais sveikais dantimis, bet įkvepia drąsiai šypsotis Gyvenimui. Išskirtinis individualizuotas dėmesys – ne privilegija, o mūsų atsakomybė pacientui. „Evadenta“ – išskirtinė odontologijos klinika Klaipėdoje, nes čia mes pažįstame kiekvieną pacientą ir jo situaciją, randame ne tik efektyviausius gydymo metodus, bet ir žodžius, kurie atlieka pusė gydymo darbo už mus.
kaip taisyklingai valytis dantis namuose

Klinikos privalumas – visus reikiamus tyrimus atliekame vietoje, taikydami skaitmeninės odontologijos įrangą ir kliento laiką bei finansus taupančias skaitmenines technologijas. Jos padeda individualizuoti gydymą pagal kiekvieno paciento dantų būklę, poreikius ir taikyti kompleksinį odontologinį gydymą.

„Evadenta“ odontologijos klinika Klaipėdoje vienija nuolat savo srityje tobulėjančius specialistus. Klinikoje dirba gydytojai odontologai, burnos chirurgai, gydytojų odontologų asistentai, burnos higienistės, administratorė ir mus vienija ta pati siekiamybė – būti ne vien tik gydytoju, bet gydymo procese bendradarbiauti su pacientu: jį informuoti, teikti rekomendacijas, kaip pasirūpinti savo dantų sveikata tam, kad apnašos ar nedidelės ertmės dantų emalyje nevirstų rimtesnėmis dantų sveikatos problemomis, o burna ir dantys būtų viso kūno sveikatos sargas.

Komanda

Susipažinkite su mūsų gydytojais

Monika Tubutytė

Gyd. odontologo padėjėja

Iveta Birbalienė

Gyd. odontologo padėjėja

Aistė Žukauskaitė

Gyd. odontologo padėjėja

Dovilė Šiaudvytytė

Gyd. odontologo padejėja

Dovilė Šiaudvytytė

Burnos higienistė - gydymo koordinatorė

Vitalija Vaserė

Administratorė

Violeta Vilniškytė

Administratorė

Greta Rubavičiūtė

Administratorė

Susisiekime!

Skambinkite telefonu
+370 679 55505 +370 646 75043
arba rašykite

Informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą yra skelbiama Privatumo politikoje.