fbpx

Ofisinis dantų balinimas

Gydytoja odontologė demonstruoja dantų skanerį

Ofisinis dantų balinimas: pažangiausia dantų balinimo sistema jau ir Klaipėdoje

Ateities dantų balinimo sistema – taip dažnai pavadinama BEYOND® Polus® Advanced Teeth Whitening System technologija, kuri įdiegta jau ir „Evadenta“ odontologijos klinikoje. Nepriklausomo vertintojo „American Dental Advisor“ ekspertai šią sistemą jau 10 metus iš eilės išrenka kaip geriausią pasaulyje dantų balinimo sistemą, o kad ji ir toliau ateityje išliks viena  pažangiausių, rodo šios technologijos galimybės. Kuo ji ypatinga tiems, kam svarbus ofisinis dantų balinimas?

 

Sekite mus socialiniuose tinkluose:

Ofisinis dantų balinimas saugus ir prieinamas ir jautrius dantis turintiems žmonėms

BEYOUND dantų balinimas (noroda į https://evadenta.lt/paslaugos/dantu-balinimas/) ne tik greitas, efektyvus, bet ir saugus. BEYOND® Polus® Advanced Teeth Whitening System įrangoje įdiegta šviesos filtravimo lempa, kuri neleidžia prasiskverbti kenksmingiems UV spinduliams, nes jie yra filtruojami specialiais LightBridge™ lęšiais, kurių yra net 30. Jie  padengti 150 000 optinių sluoksnių, kurie apsaugo dantis nuo UV spindulių skleidžiamos šilumos.  Dantų balinimo metu naudojant halogeninę lempą, kuri generuoja mėlyną šviesą, pasiekiama mažesnė temperatūra, o tai užtikrina paciento komfortą bei sumažina dantų jautrumą po procedūros.

„Turiu pacientų, kurie nesiryžta atlikti dantų balinimo procedūros dėl dantų jautrumo“, – sako burnos higienistė Diana Stonkutė . Tai, ko anksčiau reikėjo atsisakyti, dabar tampa galimybe. Su šia nauja dantų balinimo sistema, kuri naudodama mažesnę temperatūrą, pasiekiama geresnių rezultatų nei tuomet, kai  dantų balinimas (https://evadenta.lt/philips-zoom-dantu-balinimo-sistema/) atliekamas lazeriu ir išgaunamas kelis kartus šviesesnis dantų atspalvis.

Ofisinis dantų balinimas: procedūra iš arčiau

Visų pirma pacientui yra paaiškinama procedūra ir nustatomos galimybės, kokio poveikio bus siekiama, t.y. kiek kartų galima pašviesinti esamo dantų emalio atspalvį. Kuo skiriasi dantų balinimas lazeriu ir dantų balinimas BEYOND® Polus® Advanced Teeth Whitening sistema?

Prieš pradedant procedūrą yra nuvalomi dantys, nufotografuojamas esamas dantų atspalvis. Užtempiama dantenų apsauga, o kad dantenos būtų maksimaliai apsaugotos, užtepamas apsauginis gelis.

Tuomet ant dantų paviršiaus tepama speciali balinamoji pasta, gelis, kuris švitinamas mažos temperatūros halogenine lempa. Taip aktyvuojamos balinamosios medžiagos, kurios įsiskverbia į dantų emalį ir pasiekia giliuosius dantų pigmentus. Šis veiksmas pakartojamas 3 kartus po 10-15 min.

Balinant dantis su BEYOND® Polus® Advanced Teeth Whitening System dantys pašviesėja 5-14 kartų. Kiek pašviesės dantys, priklauso nuo to, kiek yra patamsėję dantys, kokia pagal individualius faktorius galima balinamosios pastos koncentracija ir kontaktinis laikas. Sistemos gamintojas apskaičiavo, kad vidutiniškai dantys pašviesėja 8 atspalviais. Palyginus su kitomis sistemomis, tai nepralenkiamas rezultatas.

Kam naudinga BEYOND® Polus® Advanced Teeth Whitening System dantų balinimo technologija?

Efektyviausiai rezultatus pamato tie pacientai, kurių dantys patamsėję nuo rūkymo ar  tokių dažančių produktų kaip raudonas vynas ar kava vartojimo. Ši sistema duoda ilgalaikius rezultatus, o tai reiškia, kad po šios procedūros dar ilgai išliks balti, o rezultatai matomi iš karto jau po vienos procedūros.

Ši sistema tinka tiems, kas ruošiasi ypatingai progai, kuriai atsiminti planuojate fotosesiją, pvz., ruošiatės vestuvėms, išleistuvėms. Ofisinis dantų balinimas tinka ir tuomet, kai ruošiatės svarbiam susitikimui ar tiesiog siekiate estetikos ir norite turėti gražią baltą šypseną.

48 valandų „baltų dantų dieta“

Kad po dantų balinimo procedūros reikia vengti dažančių medžiagų turinčių maisto produktų, ne naujiena. Norint džiaugtis ilgalaikiu rezultatu, sistemos kūrėjai rekomenduoja artimiausias 48 valandas:

  • Naudoti specialią pastą
  • Vengti tokių gėrimų kaip kava, baltas ar raudonas vynas, sultys ir pan.
  • Nevartoti spalvotų padažų, šokolado
  • Nerūkyti. Parūkius artimiausias 24 val. dantys gali patamsėti
  • Pakeisti spalvotas (raudonas, mėlynas) dantų pastas

Dantų balinimo kaina (https://evadenta.lt/kainos/) verta rezultatų. BEYOND® Polus® Advanced Teeth Whitening System kūrėjai nurodo, kad jie išlieka iki 2 metų.

Kur galima atlikti BEYOND® Polus® Advanced Teeth Whitening System  dantų balinimą  Klaipėdoje?

Dantų balinimas Klaipėdoje – „Evadenta“ klinika, Salomėjos Nėries gt. 20, Klaipėda, mob. 8 679 55505

Turite klausimų?

Užduokite klausimus specialistui

Pasidalinti naujiena

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI AKTUALU

Susisiekime!

Skambinkite telefonu
+370 679 55505 +370 646 75043
arba rašykite

Informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą yra skelbiama Privatumo politikoje.