fbpx

Pacientams iš užsienio

Šypsenos atkūrimas pritaikytas pacientams atvykstantiems iš užsienio

Atostogos gimtinėje dažnai skiriamos ne tik artimųjų lankymui, bet ir sveikatos gerinimui, vizitams pas odontologus. Deja, rimtos procedūros dažnai trunka per ilgai ir spėti apsilankyti visuose reikiamuose vizituose tampa tiesiog neįmanoma. 

Kad viskas vyktų kuo sklandžiau, dar prieš planuojant kelionę į Lietuvą, nuotoliniu būdu sudarome preliminarų vizitų ir gydymo planą, kuris yra tikslinamas po pirmojo apsilankymo gyvai.

Gydymo atvejai

Atvejis 1

Vieno danties implantavimas ir protezavimas ant implanto

Pacientas neteko danties po traumos. Jam sugydyti danties kanalai, o prarastas dantis atkurtas implantu.

1-o vizito metu – įsriegtas implantas ir įvesta gijimo galvutė su laikinu danties vainikėliu. Todėl pacientas jau po procedūros jautėsi psichologiškai gerai. Implantui prigijus, nuimti skaitmeniniai atspaudai ir laikina karūnėlė pakeista nuolatiniu danties protezu iš cirkonio keramikos.

Implantavimo ir protezavimo ant implanto atvejis

Atvejis 2

Vieno danties implantavimas ir protezavimas ant implanto

Pacientas kreipėsi po traumos praradęs dantį ir norėjo ilgai nelaukęs jį atstatyti. Įsriegtas implantas, po 3mėn. protezuotas cirkonio keramikos vainikėliu ant implanto. Pacientas džiaugiasi, kad gali nevaržomai šypsotis.

Kreipiantis į mūsų kliniką dėl gydymo planavimo, svarbu pateikti kuo daugiau informacijos apie savo dantų būklę – rentgeno nuotraukas, medicininius įrašus, aprašyti savo lūkesčius ir galimybes.

Jei jums reikalingas dantų atkūrimas dantų implantais, gydymą skirstome į keletą etapų:

  •         Konsultacija: gyvai aptariamas ir tikslinamas nuotoliniu būdu sudarytas preliminarus gydymo planas, jei reikalinga, atliekamas pasiruošimas prieš chirurgines intervencijas (profesionali burnos higiena, terapinis dantų gydymas);
  •         Implantacija;
  •         Pasiruošimas protezavimui; 
  •         Protezavimas nuolatinėmis restauracijomis.

Mūsų prioritetas – užtikrinti optimalų paciento komfortą ir geriausius gydymo rezultatus, tad neskubame trumpinti gydymo laiko, jei tai gali pakenkti teikiamų paslaugų kokybei. Priklausomai nuo situacijos, gydymas trunka nuo 5 iki 12 mėnesių.

Mūsų klinikoje dirbantys specialistai pasiruošę pasirūpinti jumis ir jūsų artimaisiais!

Pacientų atsiliepimai:

Dantų implantacijos eigos žingsniai

 

 

Pirmas žingsnis

 

 

 

 

Antras žingsnis

 

 

Trečias žingsnis

 

 

Ketvirtas žingsnis

D.U.K.

Nei dienos be danties – taip tiktų apibūdinti šį metodą, kurį renkasi pacientai, nenorintys būti be danties. Tai toks gydymo metodas, kai vienos procedūros metu yra šalinamas gydymui nebetinkamas dantis ir jo šaknis. Į jo vietą šaknies iškart įsriegiamas implantas ir uždedamas laikinas danties vainikėlis. Taikant vienmomentės implantacijos metodą, nereikalingos sudėtingos kaulo ir dantenų priauginimo procedūros. Šis būdas leidžia maksimaliai sutrumpinti gydymo laiką, išvengiama papildomų chirurginių intervencijų. Vienmomentės implantacijos metodas sutrumpina gydymą iki 3 mėn.

Tai gydymo metodas, kai reikia atkurti visus žandikaulio dantis. Šios gydymo metodikos dėka išvengiama sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų. Vieno vizito metu yra įsriegiami 4 implantai ir ant jų tvirtinami nauji, patogūs, pilnai kramtymo funkciją atstatantys laikini dantys. Prigijus implantams jie pakeičiami nuolatiniais. All-on-4 yra alternatyva išimamiems protezams ir vietoj 6 ar 8 implantų įsriegiami 4 implantai, o ant jų dedama fiksuojamas protezas.
Implantavimo gidas – tai individualiai pagaminta speciali vienkartinė plokštelė, kuri naudojama implantavimo procedūros metu. Ji pritvirtinama prie paciento gomurio ir leidžia burnos chirurgui tiksliai įsriegti implantą būtent į tą vietą, kuri nustatyta ir apskaičiuota pagal gautus išsamius skaitmeninius duomenis tiriant paciento dantų anatomiją, dantų padėtį, sąkandį ir kt. Vienas svarbiausių privalumų pacientui – tai, kad implantuojant su gidu yra išvengiama dantenų pjūvio, todėl ir gijimas vyksta greičiau ir paprasčiau. Implantavime net ir šimtosios milimetro dalys yra svarbu. Šiuolaikinės technologijos leidžia tiksliai suprojektuoti implanto dydį, vietą, tačiau ne viskas priklauso tik nuo panoraminių ar 3D rentgeno nuotraukų. Sėkmingam funkciniam-estetiniam dantų gydymo rezultatui nepakanka net ir geriausių medžiagų bei technologijų. „Evadenta“ odontologijos klinikoje implantavimo programinė įranga, kompiuterinės tomografijos ir rentgeno nuotraukos yra derinamos su specialia technologija, kuri padeda skaitmeniniu būdu suprojektuoti būsimų vainikų ir implantų vietą, pagaminti implantacijos gidą. Jis skirtas tam, kad pagal turimą informaciją (kaulinę ir minkštųjų audinių struktūrą, sąkandį) būtų suplanuota tiksliausia implanto padėtis. Gido pagalba operacijos metu burnos chirurgas įsuka implantą tokioje pačioje padėtyje, kaip buvo suplanuota skaitmeninio planavimo metu.

Danties vainikėliai galinami iš biologiškai suderintų ir žmogaus organizmui nekenksmingų medžiagų:

  • lieto metalo;
  • metalo keramikos;
  • cirkonio keramikos;
  • bemetalės keramikos.

Protezavimo kaina priklauso nuo pasirinktos medžiagos.
Metalo keramika nors yra ir pigesnė medžiaga, tačiau ji gali sukelti alergiją, matosi metalo kraštelis prie dantenos, tačiau jei šie faktoriai jums neaktualūs, galite neabejoti pasirinkimu.

Tiems, kam svarbu kokybė ir čia jie nedaro sau jokių nuolaidų, patartina rinktis cirkonio karūnėles arba bemetalę keramiką. Ši medžiaga laidi šviesai, o tai reiškia, kad dantys atrodys labai natūraliai, pasižymi puikiu biosuderinamumu su organizmu, tinka alergiškiems asmenims.

Gamtoje viskas turi savo vietą ir ji nemėgsta tuštumos. Šis gamtos dėsnis galioja ir kai kalbame apie dantis. Kai dantis prarandamas, jo vieta lieka tuščia, o tai reiškia, kad ilgainiui ims slinkti dantys, nyks žandikaulis – tai yra persiformuos ir veido bruožai.

Kodėl gydytojai rekomenduoja atkurti dantį implantu? Nes tik implantai pakeičia prarasto danties šaknį ir apsaugo žandikaulį nuo nykimo.
Implantas – tai varžtelis, kuris atstoja danties šaknį ir yra įsriegiamas į žandikaulio kaulą. Ant šio varžtelio yra užmaunama danties karūnėlė ir tokiu būdu atkurtas dantis atrodo natūraliai ir yra tvirtas bei ilgaamžis.

Žmonės, kurie pasirinko dantų implantaciją, džiaugiasi, kad:

  • ir vėl gali patogiai kramtyt maistą,
  • nesibaimina, kad ne nuosavas dantis bus pastebėtas kitų,
  • atkurtas dantis vizualiai niekuo nesiskiria nuo natūralių dantų,
  • pagaliau drąsiai ir pasitikinčiai gali šypsotis ar kalbėti nesučiaupus lūpų,
  • atvira burna.

Gydytojai džiaugiasi, kad pacientui:

  • sustabdytas žandikaulio kaulo tirpimas,
  • išvengta veido deformacijos ir ryškesnių senėjimo požymių veide ateityje,
  • pašalintos garsų tarimo, t.y. šveplavimo, priežastys

„Evadenta“ klinikoje implantacijas atlieka burnos chirurgai Laimonas Ketvirtis ir Mindaugas Ablingis.

Kad implantavimo ar protezavimo procedūros vyktų be streso, iš anksto būtų aišku, kaip pasiruošti gydymo eigai, kas laukia eigos metu, kokį gydymą reikia taikyti, konsultacijos metu kartu su pacientu yra sudaromas profesionalus ir detalus individualaus gydymo planas. Tuomet pacientas tiksliai žino, kiek kartų jam reikės ateiti į vizitus, kiek laiko truks patys vizitai, kokios procedūros bus atliekamos paeiliui, kokia bus dantų implantavimo kaina. Taip pat atsižvelgiant į galimybes, norimą rezultatą, į gydymo planą įtraukiamos ir protezų ar implantų rūšys, kurias pasirenka pacientas kartu su gydytoju. Individualus gydymo planas sudaromas tik tuomet, kai gydytojas įvertina dantų būklę, ar galima implantuoti. Dantų implantavimas galimas, kai dantys yra sutaisyti, kai ant jų nėra susikaupusių kietųjų apnašų (akmenų).
Dėl šiuolaikinių technologijų, patvarių ir mūsų organizmui saugių medžiagų bei implantologų kvalifikacijos dantų implantavimo sėkmingumas beveik 100 proc. Nors dantų implantavimas yra nesudėtingas procesas, tačiau kai kada jis gali būti komplikuotas. Jei po danties netekimo kuo anksčiau nusprendžiama implantuoti dantį, tuo ši procedūra paprastesnė. Atidėjus dantų implantavimą „geresniems laikams“, ieškant laikino sprendimo, „pigesnio varianto“, ateityje implantavimo kaina gali išaugti būtent dėl žandikaulio kaulo tirpimo, jo aukščio sumažėjimo. Yra atvejų, kai dantų implantuoti negalima, nes prieš tai reikia žandikaulio kaulo priauginimo ar sinusų pakėlimo operacijos. Žandikaulio kaulo priauginimas. Jei pacientas seniai neteko danties ar nešiojo tiltelį, yra tikimybė, kad tose vietose, kur nėra danties, ėmė tirpti kaulas ir jo tiesiog neužtenka implantui įsriegti. Žandikaulio kaulo priauginimas – tai tokia procedūra, kurios metu iš kitų žandikaulio vietų paimtais natūraliais kaulo audiniais arba dirbtiniais kaulo pakaitalais yra padidinamas kaulo plotas, kad jo užtektų įsriegti mažam varžteliui – implantui. Kai pridėti audiniai priauga, yra įdedamas implantas. Žandikaulio kaulo priauginimas yra idealus sprendimas, nes jis atkuria veido formą, jei dėl nykstančio žandikaulio jau buvo žymūs veido bruožų pasikeitimai. Dėl šios procedūros pailgėja dantų implantavimo Sinuso pakėlimas – tai operacija, kurios metu padidinamas žandikaulio aukštis, į sinuso dugną tarp sinuso gleivinės ir kaulo sienelės pridedant kaulo pakaitalą. Kokiais atvejais prireikia šios operacijos? Kai ima tirpti viršutinis žandikaulis, mažėja jo keteros aukštis. Sinuso pakėlimas aktualus tiems, kas seniai neteko viršutinio krūminio danties. Jei šioje vietoje žandikaulis pažemėjęs apie 5 mm, gali prireikti pakelti sinusų dugną priauginant kaulą ir apgaubiant jį specialia apsaugine membrana. Po šios operacijos turi praeiti pusę metų, kol sugis ir vėl taps gyvybingas kaulas. Tik tuomet galima dantų implantacija.

Komplikacijos po implantavimo būna labai retai, tačiau pasitaiko atvejų, kai:

  • Atsiranda infekcija implantavimo zonoje
  • Prasideda dantenų uždegimas
  • Pooperacinis kraujavimas

Kad būtų išvengta tokių komplikacijų, gydytojai teikia rekomendacijas, kaip elgtis po procedūros.

Neskausminga. Procedūros metu taikoma vietinė nejautra arba dalinė narkozė, jei to pageidauja pacientas ir sveikatos būklė leidžia. Danties šalinimo procedūra yra kur kas nemalonesnė procedūra palyginus su implantavimu. Šiuolaikinės technologijos leidžia išvengti minkštųjų audinių žalojimo ar kitų intervencijų. Pavyzdžiui, naudojant implantavimo gidą išvengiama dantenų pjūvio.
Jūsų dantys išliks sveiki ir gražūs ilgą laiką, jei tinkamai juos prižiūrėsite. Šita taisyklė visiškai galioja ir dantų implantams. Dantis valykite du kartus per dieną. Valymo dažnis – du kartus per dieną, reguliariai: ryte prieš ar po pusryčių ir vakare prieš einant miegoti. Jei sergama periodonto ar dantenų ligomis, aktyviuoju kariesu, dantis patariama valyti tris kartus ir dažniau. Ne visada dažnas valymas yra kokybiškas. Geriau du kartus kruopščiai išvalyti, o pavalgius išskalauti burną. Dantų šepetėlį keiskite, kai pasirodo pirmieji nusidėvėjimo požymiai (dažniausiai išsikraipę šepetėlio šereliai). Jei dantų šepetėlis nusidėvi labai greitai, galbūt per stipriai jį spaudžiate. Taip pat dantų šepetėlį keiskite po infekcinių viršutinių kvėpavimo takų ligų (gripo, peršalimo, gerklės ar burnos ertmės infekcijų). Naudokite dantų pastą, kuri jums labiausiai tinka. Jei turite jautrius dantis, naudokite jautrumą mažinančias pastas. Jei kraujuoja dantenos, naudokite antibakterines uždegimą mažinančias pastas. Jei rūkote ir ant dantų yra gausu tamsaus apnašo, naudokite balinamąsias pastas. Tačiau prisiminkite jog didžiausią reikšmę turi ne dantų pastą o kruopštus visų dantų paviršių išvalymas. Išvalius dantis, valomas liežuvis. Daug bakterijų ir apnašų susidaro ant liežuvio, kurio paviršiaus plotą ir apnašų kaupimąsi labai didina speneliai. Išvalius liežuvį, lėčiau susidaro apnašos ant dantų, gerėja burnos kvapas, nes sieros junginius gaminančios bakterijos kaupiasi daugiausia ant liežuvio. Valoma šepetėliu, braukiama po keletą kartų nuo šaknies galiuko link iš kairės ir dešinės pusės, arba specialiu valikliu. Vieną kartą dienoje išvalykite tarpus tarp dantų tarpdančio siūlu arba tarpdančių šepetėliu. Išvalius dantis rekomenduojama paskalauti higieniniu burnos skalavimo skysčiu. Asmeninė individuali burnos higiena yra labai svarbi ilgalaikiam dantų implantų funkcionavimui. Tinkamai prižiūrimi dantų implantai tarnaus Jums daug metų. Tačiau ne mažiau svarbu yra periodiškai atlikti profesionalias dantų higienos procedūras. Minkštą dantų apnašą maisto likučius galima išvalyti atliekant kasdieninę burnos higieną, tačiau kietą dantų apnašą (dantų akmenis) gali pašalinti tik atliekant profesionalią dantų higieną pas odontologą.
Dantų implantavimo kaina priklauso nuo jau minėtų faktorių. Kuo anksčiau nusprendžiama implantuoti dantį, tuo mažesnės išlaidos. Kainos gali išaugti kelis kartus, jei praėjus daug laiko po danties netekimo jau ėmė tirpti žandikaulis arba reikalingos kitos procedūros. Dantų implantavimo kainą sudaro: Pasiruošimas implantacijai. Burnos higienos procedūra, kurios metu pašalinamos apnašos. Nesveikų dantų odontologinis gydymas. Dantų implanto rūšis. Jei reikia, papildomos žandikaulio priauginimo, sinuso pakėlimo operacijos. Kur galima atlikti dantų implantavimą Klaipėdoje? Dantų implantavimas Klaipėdoje – „Evadenta“ klinika, Salomėjos Nėries gt. 20, Klaipėda, mob. 8 679 55505

Užpildykite registracijos formą
arba skambinkite telefonu
+370 679 55505

Informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą yra skelbiama Privatumo politikoje.

Susisiekime!

Skambinkite telefonu
+370 679 55505 +370 646 75043
arba rašykite

Informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą yra skelbiama Privatumo politikoje.