fbpx

Pasiūlymai

Mes  rūpinamės Jūsų dantų sveikata jau daugiau nei dešimt metų. Stengiamės rūpintis savo klientais ir kuo labiau atitikti jų poreikius. Šiame puslapyje rasite visus šiuo metu vykstančius ypatingus pasiūlymus ir akcijas. Apsilankykite mūsų klinikoje.

Ypatingas pasiūlymas ruduo implantai

Pasirūpink dantų implantu jau dabar

Tinkamiausiais laikas pasirūpinti dantų sveikata – ruduo. Iki lapkričio 30 d. EVADENTA odontologijos klinikoje jums galios ypatingas pasiūlymas.

Atliekant implantavimą pas mus – gydytojo konsultaciją ir panoraminę nuotrauką gausite dovanų, o implanto su cirkonio karūnėle kaina 1248,00 Eur

  • Dantų implantacija yra pats pažangiausias būdas atkurti prarastus dantis – jų fiksavimui nėra reikalingi atraminiai dantys. Jei dantys ilgesnį laiką nėra atkuriami, mažėja kaulinio audinio apimtis, o šalia esantys dantys pradeda krypti į prarastų dantų pusę.
  • Ilgainiui tai atsiliepia ir paciento išvaizdai: skruostai tampa įdubę, smakras atrodo atsikišęs, ir t.t. Pacientas vizualiai atrodo senesnis nei yra iš tiesų, todėl prastėja jo psichologinė savijauta.
  • Renkantis implantą, iškyla kainos klausimas.

Iki lapkričio 30 d. galioja ypatingas pasiūlymas – implantas su cirkonio karūnėle 1248,00 Eur

Ir DOVANA

  • Gydytojo konsultacija
  • Panoraminė nuotrauka

Sekite mus socialiniuose tinkluose:

LR Odontologų rūmų inicijuojama akcija „Graži šypsena yra balta“ vyksta ir „Evadenta“ klinikoje

Kaip teigia LR Odontologų rūmai, odontologams tenka ne tik prisitaikyti prie pasaulinės COVID-19 pandemijos diktuojamų ypatingai sunkių veiklos sąlygų, bet ir gintis nuo kaltinimų dėl galimai neskaidrios veiklos. Nesąžiningai dirbančių pasitaiko visuose sektoriuose, tačiau odontologų bendruomenė pasiryžusi kovoti su galimo šešėlio problemomis, atsikratyti visuomenėje gajų neigiamų stereotipų ir ketina tai daryti naujomis priemonėmis – įtraukiant ir pacientus. „Evadenta“ palaiko šią iniciatyvą, nes nuo pat įsikūrimo pradžios tai – pamatinė klinikos vertybė.

Akcija „Graži šypsena yra balta“ siekiama ir kito tikslo – stiprinti visuomenės sąmoningumą apie burnos sveikatą. Kaip teigia Odontologų rūmų pirmininkė prof. dr. V.Brukienė, „mūsų visuomenėje įsigalėjusi klaidinga samprata ar net mitas, kad dantys ir burnos sveikata yra tarsi atskirta nuo viso žmogaus organizmo sveikatos. Kažkodėl burnos sveikata atrodo mažiau svarbi, o tai veda prie klaidingo požiūrio, kad dantų problemos – neišvengiamos. Esą netekti dantų ar sirgti ėduonimi yra neišvengiama ir bemaž normalu, tai kaip senėjimas. Akcija „Graži šypsena yra balta“ stengsimės pakeisti tokį požiūrį.

Dalyvauti akcijoje – labai paprasta. Atsiųskite mokėjimo dokumentą už jums „Evadenta“ klinikoje suteiktas odontologines paslaugas ir jūs – jau žaidime. Taip galėsite kiekvieną savaitę laimėti odontologinių paslaugų už 100 eurų, o akcijos pabaigoje š.m. gruodžio 23 dieną trims iš jūsų akcijos organizatoriai padovanos net 1000 eurų vertės laimėjimą.

Visos akcijos taisyklės čia.

Kartu pasirūpinkime, kad jūsų šypsena būtų graži ir sveika!

Estetinis plombavimas Evadenta gydytoja Ketvirtienė

Susisiekime!

Informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą yra skelbiama Privatumo politikoje.